Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
KENZO x H&M’den benzersiz defile
KENZO x H&M’den benzersiz defile
Jean-Paul Goude, New York’ta muazzam bir defile düzenledi
Moda 20 Ekim 2016 - 15:22

Dün gece New York'taki Pier 36'da KENZO x H&M, moda efsanesi Jean-Paul Goude'nin yönettiği mükemmel bir defileyle sunuldu. Konuklar, Carol Lim ve Humberto Leon tarafından tasarlanan koleksiyonunun benzersiz canlılığını ve enerjisini deneyimlemeye davet edildi.

hm
Sam Spiegel'in “Express Yourself” şarkısının özel remiksindeki ritimle dansçılar, beatboxcılar, ıslık çalanlar ve müzisyenler bireysel ifadenin güzelliğini ve gücünü kutlamak için bir araya geldiler.

hm1
Ryan Heffington tarafından oluşturulan benzersiz koreografi sayesinde, defiledeki modeller koleksiyonunun hareketliliğini, cesur desenlerini ve canlı renklerini izleyenlere mükemmel bir şekilde gösterdi. Defile sonrasında kutlama rap sanatçısı ve sürpriz misafir Ice Cube'unn performansıyla devam etti.

hm2
KENZO'nun Kreatif Direktörleri Carol Lim ve Humberto Leon, “Bu gece burada evdiğimiz her şeyi kutladık. Eğlenceli, canlı ve farklı dünyaların bir araya gelişinin beklenmedik bir birleşimiydi. Hiçbir zaman unutmayacağımız bir gösteriydi.” dedi.

hm3

H&M Kreatif Danışmanı Ann-Sofie Johansson ise, “Lnsmanı gerçekten olağanüstüydü. Koleksiyonunun tüm inanılmaz desenleri, renkleri ve enerjisiyle hayat kazamasını görmek inanılmazdı. Şovu Jean-Paul Goude'nin yönetmesi bizim için son derece onur vericiydi ve Goude modu mükemmel bir şekilde yakaladı” diyor.
kenzo-x-hm-nyc-event-0061
Koleksiyon, 3 Kasım'dan itibaren dünya çapında 250 mağazada satışa sunulacak.
hm4