Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Şeyma Subaşı’nın kızı Melisa dünya starlarının çocuklarını aratmıyor
Şeyma Subaşı’nın kızı Melisa dünya starlarının çocuklarını aratmıyor
Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı'nın kızı Melisa, daha şimdiden stiliyle adından söz ettirmeye başladı.
İmge BALIK
Moda 7 Kasım 2016 - 16:09

Yaşıtlarına göre oldukça şık bir imaj çizen Melisa, henüz 3 yaşında olmasına rağmen en az annesi kadar tarz ve özenli giyiniyor.

melisa
Melisa’nın stiline baktığımız zaman annesinin parmağının değdiği ise ortada. Melisa, özellikle Şeyma Subaşı’nın son paylaşımı olan New York stilinde göze çarpan Gucci çantası, Chloe jean ceketi, Zara elbisesi ve illesteva gözlükleriyle doğuştan bir moda ikonu olma yolunda ilerliyor.

melisa2

Dünyaca ünlü isimlerin çocuklarına oldukça pahalı bütçelerle sokak stili oluşturması yurtdışında sıklıkla rastlanan bir durum olsa da, ülkemizdeki ünlü isimler de bu tarz harcamalar yapmaktan çekinmiyor.

melisa4

Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı’nın kızı Melisa’nın lüks stili, dünya starlarının çocuklarının stilini aratmıyor. Ancak Melisa, Gucci tasarımı, 2500 TL civarında bir çanta takma konusunda yalnız değil. Geçtiğimiz aylarda bir etkinlikle görüntülenen Aziz Yıldızım’ın 3 yaşındaki kızı Yaz’ın elinde de 3 bin 600 lira değerinde Louis Vuitton çanta vardı.

melisa3
İLGİLİ HABERAziz Yıldırım, kızı Yaz'a 3 bin 600 liralık çanta almışAziz Yıldırım, kızı Yaz’a 3 bin 600 liralık çanta almış

Son güncelleme: 16:50 - 07.11.2016