Bu web sitesi ne yazık ki Internet Explorer 9 ve altını desteklememektedir. Lütfen web tarayıcınızı Internet Explorer 10 ve üstü bir sürüme yükseltiniz.
Neştersiz gençleşin!
Neştersiz gençleşin!
Günümüzde profesyonel ellerde yapılan küçük dokunuşlarla artık hem cildinizdeki yaşlanma izleri azaltılıyor hem de cildiniz koruma altına alınıyor…
Yaşam 13 Ağustos 2017 - 05:05

Birçok avantajı var…

‘Minimal invaziv işlemler', iyileşme zamanı kısa ve etkili tedavi yöntemleridir. Teknolojik gelişmeler bu işlemlerin popülaritesini artırmıştır. Cerrahi olmayan tedavi yöntemlerinin kombinasyonlarını uygulayan bu çok yönlü yaklaşım; deri dokusunda, tonunda ve kırışıklıklarda iyileşme ve azalma sağlar. Bu tekniklerin kullanımı, cerrahi müdahale ihtiyacını erteleyebilir ve cerrahi müdahale gerçekleştirileceği zaman yaklaşımı değiştirebilir.

–  Peptidli dolgularla neştersiz gençlik: İnsan cildinde doğal olarak bulunan ve bulunduğu dokuya esneklik, sağlamlık veren hiyalüronik asit kullanılarak yapılan enjeksiyonlar, kırışıklık ve çökmelere çözüm oluyor. Hiyalüronik asit; cildinizde hacim yaratarak, sağlıklı ve canlı bir görünüm verir. Bu yöntemle; ağrısız, neştersiz dudak kenarlarında gülmeye bağlı oluşan oluklar, yanaklardaki çökmeler, iki kaş arasındaki çizgiler giderilebilir. Dudaklar şekillendirilip, hacimlendirilebilir.

kolajen

– Fokuslu ultrasonla ameliyatsız yüz germe: Cildin alt katmanlarındaki dokularda odaklanmış ses dalgaları kullanılarak uygulanan bu yöntem, kolajen üretiminin uyarılması yoluyla ciltte sıkılaşma ve lifting sağlayan bir tedavidir. Ultrasonla, cildin sıkılığını yitirmesi sebebiyle sarkma yaşanan kaş, alın, yanak, ağız kenarı, yüz konturu, çene hattı, gıdı bölgesi, dekolte bölgesi ve kırışan göz çevresinde ameliyatsız toparlanma ve gençleşme sağlanmaktadır. Odaklanmış ultrason teknolojisi, cerrahi müdahale olmadan derin dokular üzerinde etki sağlayan tek yöntemdir. Tek seans uygulanır ve 45 dakika sürer; etkisi ortalama bir yıl devam eder.

– Gençlik aşısıyla elastikiyet kazanın: Yapılabilecek bir diğer uygulama ise özellikle nemsiz, elastikiyeti azalmış ciltlerde veya ince kırışıklıkları olanlarda hyalüronik asit uygulamasıdır. Tüm yüze mezoterapi enjeksiyonu şeklinde veya ince kırışıklar içine uygulanabilir. Böylece daha nemli, sağlıklı ve elastikiyeti artmış bir cilt elde edilir.

fokuslu-ultrason

– Işıltı liftingi: Stres, hava kirliliği, güneşin zararlı ışınları ve geçen yılların ciltteki olumsuz etkilerini ortadan kaldırmayı amaçlayan bir tedavi yöntemidir. Cildin kaybettiği nem, vitamin, aminoasit ve mineral desteği, deri altına ufak iğneler yardımıyla enjekte edilir. Yüz, boyun ve dekolte bölgesinde oluşan kırışıklıkları, yaşlanma etkilerini geriletir.

–  Tripolar ve fraksiyonel radyofrekans: Bu uygulamalarla yüz ve vücut şekillendirmede ilk uygulamadan itibaren gözle görülür sonuçlar alınmaya başlanır. Yüz ovali şekillenir, volumetrik efektle yüzde lifting etkisi sağlanır. Vücut kontürlerinde sıkılaşmayla istediğiniz kıyafeti giyebilme şansınız artar.

genel2