Güzellik kraliçesinin katili yakalandı

Önceki gün cesedi bulunan Honduras güzellik kraliçesi kıskançlık kurbanı olmuş

Güzellik kraliçesinin katili yakalandı

Honduras’ta güzellik kraliçesi Maria Jose Alvarado (19) ve ablası Sofia Trinidad’ın (23) ölü bulunmasından sonra gözaltına alınan Trinidad’ın erkek arkadaşı Plutarco Ruiz, cinayetleri işlediğini itiraf etti.

Polis şefi Ramon Sabillon, basına yaptığı açıklamada, Ruiz’in, kız arkadaşı ve kardeşini vurduğunu ve daha sonra gömdüğünü itiraf ettiğini bildirdi.

Ruiz, kız arkadaşını, başka bir erkekle dans ettiği için vurduğunu, o sırada kaçmaya çalışan güzellik kraliçesi Alvarado’ya da ateş ederek öldürdüğünü söyledi. Kız kardeşleri gömerken Ruiz’e yardım eden Aris Maldonado’nun da tutuklandığı bildirildi.

Kız kardeşler, geçen perşembe günü Ruiz’in doğum günü partisine katıldıktan sonra ortadan kaybolmuştu. Alvarado ve Trinidad’ın cesetleri, Santa Barbara kentinde bir kaplıca yakınlarında gömülmüş halde bulunmuştu.

Alvarado’nun cansız bedeni askerler tarafından taşındı. Kurbanların kimlikleri diğer kardeşleri Kory Alvarado tarafından tespit edildi.

Honduras güzellik kraliçesi Maria Jose Alvarado, Aralık ayında yapılacak 2014 Dünya Güzellik Yarışması’nda ülkesini temsil etmek için Pazar sabahı Londra’ya gidecekti.

Güzellik kraliçesi ölü bulunduGüzellik kraliçesi ölü bulundu
Loading...