Safiye, Faik’i hayallerindeki erkeğe dönüştürdü

Ünlü çift, komik hareketleriyle yine ilgi çekti.

Safiye, Faik’i hayallerindeki erkeğe dönüştürdü

Dillerden düşmeyen şarkıları, eğlenceli şovları ve renkli kişilikleriyle Safiye Soyman-Faik Öztürk çifti bu defa da bir Tüy Dökücü Krem markası olan “Clemy”nin Portaxe'te gerçekleşen lansmanı için basın mensuplarıyla buluştu.

Safiye Soyman, Faik Öztürk’ü hayallerindeki tüysüz ve kaslı erkeğe dönüştürdü

Ünlü çift, uygulama kolaylığı ve tüyler üzerindeki sonuçlarıyla rakiplerinden oldukça ileride olan “Clemy” markasını eğlenceli bir skeç ile tanıttı. 15 yaşından beri kaslı ve tüysüz bir erkek hayal ettiğini belirten Safiye Soyman, “Nihayet bugün hayalimi gerçekleştireceğim” diyerek kremi Faik Öztürk’ün kollarına sürdü.

Uygulamadan birkaç dakika sonra ıslak mendil yardımıyla kremi silen ünlü sanatçı, Faik Öztürk’ün tüylerinden tamamen kurtulduğunu görünce; “Bu yaşıma geldim bu kadar rahat uygulama görmedim, iki dakikada hayalimdeki erkeğe kavuştum, spatulaya dahi gerek kalmadı, artık jilete son” dedi. Hemen ardından Faik Öztürk'ün pantolonunun paçasını kıvırarak kremi bacaklarına da uygulayan Soyman basın mensuplarını güldürdü. Öztürk sonucu görünce; “Boğazına kadar kıllı erkek var, Clemy'i alıp yazın plajlara gideceğim, hayır için uygulama yapacağım” diyerek esprilerine devam etti.

 

'Ben onu çok seviyorum'‘Ben onu çok seviyorum’

 

Google Safiye Ayla'yı unutmadıGoogle Safiye Ayla’yı unutmadı
Loading...