Erdoğan ve Davutoğlu’na gıyabında doğum günü!

BODRUM AKP İlçe teşkilatı binasında Erdoğan ve Davutoğlu'nun gıyabında doğum günü partisi düzenlendi.

Erdoğan ve Davutoğlu’na gıyabında doğum günü!

Üzerinde Erdoğan ve Davutoğlu’nun fotoğraflarının bulunduğu pasta, ‘Bodrum’dan Ustasına’ isimli marş ve alkışlar eşliğinde kesildi.
Bodrum Ak Parti İlçe Teşkilatı tarafından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu’nun doğum günleri gıyabında düzenlenen parti ile kutlandı.

İlçe Başkanı Çiğdem Demiralp, yönetim kurulu üyeleri, gençlik ve kadın kolları üyelerinin katıldığı partide üzerinde AKP amblemi ile 26 Şubat 1954 yazısı ve Erdoğan’ın fotoğrafı, 26 Şubat 1959 yazısı ve Davutoğlu’nun fotoğrafının yer aldığı pastanın mumları hep birlikte söndürüldü. Genç AKP’lilerin hazırladığı, ‘Bodrum’dan Ustasına’ isimli marştaki sözler alkışlar içerisinde hep birlikte defalarca söylenirken pastayı ilçe başkanı Demiralp kesti. Demiralp kestiği pastayı partililere dağıttı.

AKP ilçe teşkilatının birlikte söylediği marşın sözleri ise şöyle: ‘Çıktığımız bu yolda, yürüyoruz birlikte, kefenimizi giydik, düştük yollara bizde/ Hadi fethedelim gönülleri en baştan siyasetin ustası izindeyiz her yaştan/ Sahip çıktın sen hocam bu ülke bu millete, ustamızdan yadigar bu aşkı emanete./ Sadık olduk biz hocam sana ve bu davaya, binlerce selam olsun hocasına.’

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...