Sözcü Plus Giriş

Metro Turizm’den açıklama: Kaza ve kadere inanmak…

Metro Turizm'in Erdoğa'a yakınlığıyla bilinen patronu galip Öztürk'ten şaka gibi kaza açıklaması: Kaza ve Kadere inanmak imanın altıncı şartı...

Güncellenme: 11:46, 16/07/2015
Metro Turizm’den açıklama: Kaza ve kadere inanmak…

Bayram sevincini kana bulayan Metro Turizm’in katliam gibi kazasının yankıları devam ediyor. 2 Metro otobüsü TEM otoyolunda kaza yapmış, kazada 7 kişi hayatını kaybetmişti. Metro Turizm’in Erdoğan’a destek veren sahibi Galip Öztürk twitter’dan şirket otobüslerinin yaptığı kazalarla ilgili bir açıklama yaptı.

TEM'de otobüs faciası: 6 ölü

TEM’de otobüs faciası: 6 ölü

Öztürk, Metro Turizm’in kazalarını eleştiren gazeteci Emre Uslu’nun tweetlerine cevap olarak yaptığı açıklama, twitter gündemine bomba gibi düştü. Öztürk “@EmreUslu Kaza ve Kadere inanmak imanın altıncı şartıdır. Keşke hocanız şantaj montaj yerine imanın şartlarını öğretseydi sizlere…!” şeklinde mesaj yazdı.

Öztürk’ün 7 insanın ölümüne neden olan kaza sonrasında “kader” ifadelerini kullanmasına sosyal medyadan tepki yağdı. Öztürk bir diğer mesajında da “@EmreUslu paralelci pislikler elim bir kazayı bile kendinize malzeme yapacak kadar alçaksınız…!” ifadelerini kullandı.

İşte gazeteci Emre Uslu’nun mesajları…

Yayınlanma Tarihi:11:23,