14 Şubat tarihli İşte Benim Stilim yarışmasında kimler elendi?

İşte Benim Stilim yarışmasının 14 Şubat eleme gecesinde elenler kim oldu? İşte İşte Benim Stilim eleme gecesinden detaylar...

14 Şubat tarihli İşte Benim Stilim yarışmasında kimler elendi?

TV 8’in yeni ismi olan İşte Benim Stilim ile devam eden yarışmasında Sevgilier Günü akşamı eleme gecesi yapıldı. İşte Benim Stilim eleme gecesine konuk jüri olarak Ersin Korkut katıldı.  Peki İşte Benim Stilim yarışmasının jürileri kimler için oy kullandı kimler korumaya alındı işte detaylar…

Zeynep Öztürk , Gülay Hançer ve Melisa Şahin’in taç giydikleri 14 Şubat tarihli İşte Benim Stilim eleme gecesinde jüriden en düşük puanı Almila Kuroğlu aldı. Yarışmacılar ise daha çok Maria Surina adlı yarışmacının ismini verdiler. İkili arasında yapılan son karar oylamasından Almila Kuroğlu’nun ismi çıktı. Elenen Almila Kuroğlu stüdyoyu ağlayarak erketti.

JÜRİNİN OYLARI
Kemal Doğulu Maria Surina gitsin dedi.
Uğurkan Erez Maria Surina gitsin dedi.
İvana Sert Almila Kuroğlu gitsin dedi.
Nur Yerlitaş da Almila ismini verdi.
Konu jüri Ersin Korkut da Almila Kuroğlu ‘nun adını verdi. İşte Benim Stilim ‘de bu hafta Almila Kuroğlu elendi ve stüdyoyu ağlayarak terketti.

ALMİLLA KUROĞLU KİMDİR?

19 yaşında ve rahatlığa önem veren bir giyim tarzı var. Ucuz alışverişler yapmayı seviyor. 15 parçayı 50 TL'ye aldığı bile oluyormuş. Saçlarını, okulunu ve arkadaşlarını değiştirmeyi seviyor. Hayatta en korktuğu şey arı. Hayatta asla yapmam dediği şey ise; lokum yemek.

Loading...