Abdülkadir Selvi’den AKP’ye 17 Aralık eleştirisi

Hükümete yakınlığıyla bilinen Abdulkadir Selvi, bugünkü yazısında AKP'ye sert eleştirilerde bulundu. Selvi'nin yazısı sosyal medyada gündeme oturdu.

Abdülkadir Selvi’den AKP’ye 17 Aralık eleştirisi

Abdülkadir Selvi’nin AKP’ye yaptığı eleştiri sosyal medyada gündem oldu. bugünkü köşe yazısında yer verdiği aşağıdaki ifadeler kısa sürede sosyal medyanın gündemine oturdu.

“7 Şubat 2012 tarihindeki MİT krizinden bu yana olan yaşananları dikkatli bir şekilde takip etmeye çalışan bir gazeteci olarak bir eleştirim de iktidara olacak.

AK Parti 7 Şubat'tan bu yana süreci tam olarak anlayamadı. Zamanında yapması gereken müdahaleleri yapmadı. En azından 17 Aralık yaşandıktan sonra 25 Aralık yaşanmayabilirdi. Ders alınsa, 17 Aralık'tan sonra hâlâ Fetullah Gülen'den sulhname getirmesi için gazeteci Fehmi Koru ile Alaattin Kaya, Pensilvanya'ya gönderilir miydi?”

Ümit Kocasakal: 17/25 dosyası yeni deliller ışığında açılabilir İlginizi Çekebilir Ümit Kocasakal: 17/25 dosyası yeni deliller ışığında açılabilir Sözcü davasının sözde kilit ismiydi ama gelmedi? Fehmi Koru skandalı! İlginizi Çekebilir Sözcü davasının sözde kilit ismiydi ama gelmedi? Fehmi Koru skandalı! 17-25 Aralık konuşmaları ABD'de delil oldu İlginizi Çekebilir 17-25 Aralık konuşmaları ABD'de delil oldu

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...