Denizli Haberi: Ay yıldızlı gelinlik büyük ilgi gördü

Ay yıldızlı gelinlik büyük ilgi gördü

Ay yıldızlı gelinlik büyük ilgi gördü

DENİZLİ'nin Çal İlçesi'nde Halk Eğitim Merkezi Müdürlüğü'nce Hayat Boyu Öğrenme Programı'na katılan kursiyerlerin yıl son sergisinde ay- yıldızlı gelinlik büyük ilgi gördü.
Çal İlçesi'ndeki Tarihi Gazi Mektebi'nde düzenlenen yılsonu sergisine ilgi büyük oldu. Kaymakam Yusuf Durani Dinç, Çal Belediye Başkanı MHP'li Fethi Akcan, İŞKUR İl Müdürü Fatih Işık, ilçe protokolü ve çok sayıda davetlinin katıldığı serginin açılışında mini bir defile de sunuldu. Defilede dikkati en fazla boyun kısmında hilal, göğüs kısmında yıldız olan al renkli gelinlik çekti. Sevil Gül Ertekin'in giydiği gelinliği görenler büyük ilgi gösterdi, çok sayıda kişi gelinliğin ını çekti.
Çal Belediye Başkanı Fethi Akcan, belediye olarak Halk Eğitim Merkezi'nin kurslarına destek vermeye devam edeceklerini belirterek, 'Bayrak kutsalımız ve kırmızı çizgimizdir. Kursiyerlerimizin bu gelinliği hazırlaması bizlerin yüreğini kabarttı, ruhumuzu okşadı. Halk Eğitim Merkezi öğretmenlerini, kursiyerlerini yürekten kutluyorum. Ne mutlu Çallı anne ve babalarımıza, vatansever evlatlar yetiştiriyor. Ay yıldızlı gelinlikle vatanın bölünmez bütünlüğü adına da güzel bir mesaj verilmiştir' dedi.

DHA

Loading...