Sözcü Plus Giriş

Stadyumda skandal görüntüler… Kimseye aldırmadan pantolonunu indirdi…

Alman futbol ligi Hertha Berlin-Schalke maçında bir taraftar ortalığı karıştırdı. Maç devam ederken, çekilen görüntülerde tribünlere uzanmış bir taraftar pantolonunu indirip kendini tatmin ederken görüldü. Etrafına aldırış etmeden kendini tatmin etmeye devam eden adam güvenlik görevlileri tarafından dışarı atıldı.

Sozcu.com.tr
10:50 -
Stadyumda skandal görüntüler… Kimseye aldırmadan pantolonunu indirdi…

Dünyanın sayılı liglerinden biri olan Alman Bundesliga’da mastürbasyon skandalı yaşandı. Hertha Berlin ile Schalke arasında oynanan lig maçı sırasında kameralara yansıyan bir görüntü ülke ve dünya gündemine oturdu.

Maç sırasında çekilen görüntülerde bir taraftar, etrafındakilere aldırmadan tribünlere uzanarak pantolonunu indirdi ve kendini tatmin etmeye başladı. Bir süre mastürbasyon yapan Hertha Berlin taraftarı daha sonra şikayetler üzerine çağrılan güvenlik görevlilerini karşısında gördü. Onların karşısında da istifini bozmayan adam, daha sonra uyarılara uyarak pantolonunun fermuarını kapattı.

Kısa sürede etrafında toplanan güvenlik görevlileri tarafından stattan atılan adamın kimliğine dair bir açıklama yapılmadı. Maçın sonunu izleyemeyen adamın tuttuğu Hertha Berlin, Schalke’ye 1-0 yenildi.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more