Taciz iddiaları dinmek bilmiyor… 8 kadın ünlü oyuncuyu suçladı!

Oscar ödüllü oyuncu Morgan Freeman cinsel taciz iddialarıyla suçlanıyor. Sekiz kadın Freeman'ı uygunsuz davranış ve cinsel tacizle itham ediyor.

Taciz iddiaları dinmek bilmiyor… 8 kadın ünlü oyuncuyu suçladı!

CNN International’ın özel haberine göre en az 8 kadın, Freeman tarafından uygunsuz davranışlara veya tacize maruz kaldığını açıkladı. CNN muhabirleri tarafından yürütülen araştırma kapsamında 16 kadınla görüşüldü. Görüşülen kadınlardan 8’i aktör tarafından taciz ya da uygunsuz davranışa maruz kaldığını anlattı, diğer 8 kadın ise aktörün söz konusu davranışlarına tanık olduklarını iddia etti.

Haberde kadınların maruz kaldığı ya da tanık olduğu davranışların 80 yaşındaki aktörün sahibi olduğu prodüksiyon şirketi Revelations Entertainment’ta, film setlerinde ya da çeşitli film etkinliklerinde gerçekleştiği belirtildi.

Chloe Melas, 2017'de hamile olduğu dönemde Freeman'ın sözlü tacizine uğradığını belirtiyor.

Chloe Melas, 2017’de hamile olduğu dönemde Freeman’ın sözlü tacizine uğradığını belirtiyor.

İddiaların sahibi 8 kadının bir kısmı yaşadıklarını “cinsel taciz”, bir kısmı da “uygunsuz davranış” olarak değerlendirdi. Freeman’ın bedenleri hakkında sık sık yorum yaptığını ve yakışıksız bakışlara maruz kaldığını söyleyen kadınlar kendilerini huzursuz hissettiklerini de ifade etti.

İddialar sonrasında açıklama yapan ünlü aktör ise özür diledi. Freeman açıklamasında, “Beni tanıyan ya da birlikte çalıştığım herkes, insanları kasten incitmediğimi ya da onlara huzursuzluk vermediğimi bilir. Bu sebeple kendini huzursuz ya da saygısızlığa uğramış hisseden herkesten özür diliyorum, böyle bir şeyi asla amaçlamadım” dedi.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...