2018 KPSS lisans soruları ve cevapları yayınlandı

ÖSYM tarafından yapılan son dakika açıklamada 2018- KPSS Lisans Genel Yetenek-Genel Kültür ve Eğitim Bilimleri temel soru kitapçıklarının ve cevap anahtarlarının yayınlandığı duyuruldu. Adaylar haberimizdeki bağlantıdan soruları ve cevapları öğrenebilirler.

2018 KPSS lisans soruları ve cevapları yayınlandı

Memur olmanın hayalini kuranlar günlerdir ÖSYM’nin yapacağı duyuruyu bekliyordu. 2018 KPSS lisans soruları ve cevapları yayınlandı. 22 Temmuz 2018 tarihinde uygulanan 2018- KPSS Lisans Genel Yetenek-Genel Kültür ve Eğitim Bilimleri Temel Soru Kitapçıklarına, sınava başvuran adayların sınav sorularını inceleyebilmeleri amacıyla ÖSYM'nin Aday İşlemleri Sistemi üzerinden 24 Temmuz 2018 tarihinde saat 16.15'den itibaren erişime açıldı.

ÖSYM, tarafından yapılan açıklamada “Sınava başvuran adaylar,  10 gün süreyle ÖSYM'nin https://ais.osym.gov.tr İnternet adresinden T.C. Kimlik Numaraları ve şifreleri ile soruların tamamına erişebileceklerdir. Sorular, Temel Soru Kitapçığı dizilimindedir.” denildi.

2018- KPSS Lisans Genel Yetenek-Genel Kültür ve Eğitim Bilimleri Temel Soru Kitapçıkları ile Cevap Anahtarlarına (%10) aşağıdaki bağlantıdan erişebilirsiniz.

2018 KPSS LİSANS SORULARI VE CEVAPLARI

Loading...