Nuvo Dragos’ta 2+1 dairelere özel kampanya

Özderici GYO'nun, İstanbul Maltepe’de hayata geçirdiği ve yaşamın başladığı projede kampanya başladı

Nuvo Dragos’ta 2+1 dairelere özel kampanya

Fiyat avantajları, lokasyonu ve sosyal donatılarıyla dikkat çeken Nuvo Dragos projesinde 2+1 dairelere özel kampanya düzenleniyor. Hemen teslim avantajı ile yaşamın hemen başladığı projede, stoklarla sınırlı 2+1 daireler kısa bir süreliğine yüzde 15 peşin, 120 ay 4.000 TL aylık ödemelerle satışa çıkıyor. Kira öder gibi ev sahibi olma fırsatı sunan Nuvo Dragos'un diğer bir önemli fiyat avantajı ise yüzde 1 KDV oranı.

Özel fiyatlarla satışa çıkan 2+1 daireler, anında kiraya verilebileceği gibi 3.000 TL'ye kadar kira getirisi ile ödeme planının da büyük bir bölümü sübvanse edebiliyor. En yeni teknolojiye sahip ankastre ürünlerle donatılan mutfaklar, çift banyo, geniş balkonlar, yüksek tavanlar ve çift otoparka sahip 2+1 daireler, kaliteli malzeme kullanımı ile de farklılaşıyor.

Ailelerin konforlu bir yaşam sürmesi için gereken tüm detayların düşünüldüğü proje, geniş kullanım alanları, muhteşem adalar manzarası, gün doğumu ve batımının seyredilebileceği manzaralı seyir terasları, huzur veren yemyeşil bahçe ve yürüyüş parkurları, çok oyun alanları ve sosyal donatıları ile yeni bir yaşam sunuyor.

Birbirine entegre deniz, hava, kara ulaşım hatlarının tam ortasında bulunan Nuvo Dragos, hastane ve eğitim kurumlarına yakınlığı, sahil ve alışveriş merkezlerine yürüme mesafesi ile kolay ve konforlu bir yaşam sunuyor. Ofis yatırımları ile beyaz yakalı popülasyonunun arttığı bölgede konumlanan Nuvo Dragos, bölgenin yüksek prim potansiyeli ve bitmiş proje oluşu ile bugünün ve geleceğin kazandıran projesi olarak öne çıkıyor.

Loading...