Sözcü Plus Giriş

Sayısal Loto sonuçları belli oldu! İşte 25 Temmuz MPİ Sayısal Loto sonucu.

Sayısal Loto çekiliş sonucu açıklandı. Milli Piyango İdaresi, büyük ikramiye tutarı olarak bu hafta 7 bin 311 bin TL belirledi. Geçtiğimiz günlerde Sayısal Loto oyununda kural değişikliği yapılmış çekilişler haftada iki güne çıkarılmıştı.Sayısal Loto çekilişinde 6 numarayı doğru tahmin eden olmadığı sürece büyük ikramiye devretmeye devam edecek. Artık dört hafta boyunca 6 numarayı doğru tahmin edenin çıkmaması durumunda büyük ikramiye tutarının bir alt gruba dağıtılması uygulamasına son verildi. İşte haftanın Sayısal Loto sonucu...

null
Güncellenme: 07:46, 26/07/2018
Sayısal Loto sonuçları belli oldu! İşte 25 Temmuz MPİ Sayısal Loto sonucu.

Sayısal Loto açıklandı. 6 haftadır devreden Sayısal Loto oyununda bu hafta da 6 şanslı rakamı kimse bilemedi. Sayısal Loto artık Çarşamba ve Cumartesi akşamları çekiliyor. Çarşamba akşamı önce Şans Topu ardından da Sayısal Loto çekilişi gerçekleştiriliyor. Haberimizden Sayısal Loto sonucunu ve büyük ikramiye tutarını öğrenebilirsiniz.

25 TEMMUZ SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUCU

Milli Piyango Sayısal Loto çekiliş sonucu:

sayisal-loto

İKRAMİYESİNİ ALMAK İSTEYENLER İÇİN;

(3) ve (4) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayilerinden,
(5) bilenlere, ikramiyeleri Loto bayileri veya MPİ Şubelerinden,
(6) bilenlere ise, ikramiyeleri Milli Piyango idaresi Genel Müdürlüğü tarafından ödenecektir.

EN SON OYNANAN ŞANS OYUNLARI

İlginizi ÇekebilirMilli Piyango çekiliş sonuçları: 19 Temmuz MPİ bilet sorgulama sayfası ve sıralı tam liste!Milli Piyango çekiliş sonuçları: 19 Temmuz MPİ bilet sorgulama sayfası ve sıralı tam liste!İlginizi ÇekebilirOn Numara sonuçları belli oldu! 23 Temmuz On Numara çekiliş sonucu ve büyük ikramiye!On Numara sonuçları belli oldu! 23 Temmuz On Numara çekiliş sonucu ve büyük ikramiye!

Yayınlanma Tarihi:22:07,