Sözcü Plus Giriş

Şans Topu çekiliş sonuçları: Büyük ikramiye Bursa ve İzmir’e çıktı!

26 Aralık Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı! Milli Piyango İdaresi, yeni yıl özel çekilişlerine kısa bir süre kala rutin çekilişlerine devam ediyor. Her Çarşamba akşamı Şans Topu çekilişi düzenleniyor. Kuponlarını dolduran oyunseverler, 5+1 şanslı rakamı bilmeye çalışıyor. İşte 26 Aralık Şans Topu çekiliş sonuçları ve büyük ikramiye tutarı...

19:22 -
Şans Topu çekiliş sonuçları: Büyük ikramiye Bursa ve İzmir’e çıktı!

Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı. Büyük ikramiye Bursa ve İzmir’e çıktı. Milli Piyango İdaresi, büyük ikramiye tutarı olarak 1 milyon 42 lira olarak belirledi. Çarşamba günü Milli Piyango İdaresi önce Şans Topu ardından da Sayısal Loto çekiliş sonuçlarını açıklıyor. İşte 26 Aralık Şans Topu çekiliş sonuçları…

26 ARALIK ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Şans Topu çekiliş sonuçları açıklandı:

1, 8, 12, 13, 18 + 9

sans-topu-26-aralik

EN SON OYNANAN ŞANS OYUNU

 

İLGİLİ HABER17 Aralık On Numara çekiliş sonuçları: Büyük ikramiye bir kişinin!17 Aralık On Numara çekiliş sonuçları: Büyük ikramiye bir kişinin!

 

MİLLİ PİYANGO YILBAŞI ÇEKİLİŞİNE VATANDAŞLARDAN ÖZEL İLGİ

Milli Piyango’nun yılbaşı ikramiyesinin 70 milyon TL olması Manisa'daki milli piyango bilet satışlarında artışa sebep oldu. Vatandaşın umudu olan Milli Piyango biletlerinin sahte olup-olmadığı konusunda uyarıda bulunan milli piyangocular, gerçek biletlerin sol alt köşesindeki rakamlarda kabartma olduğunu ve vatandaşların bu tür biletleri alması gerektiği konusunda uyarıda bulundu.

mpi-iha1_7003504

1993 yılında Milli Piyango bileti alarak zengin olan Süleyman Orhan yeni bir bilet daha aldı. Fotoğraf: İHA

Yılbaşı ikramiyesinin bu yıl 70 milyon lira olması vatandaşların umutlarının ve hayallerini daha da arttırdı. Yeni yıla kısa bir zaman kala Manisa'da milli piyangonun bilet satışlarında artış yaşanıyor. Çeyrek 17,50 lira, yarım 35 lira ve tam biletin 70 liraya satıldığı milli piyango biletlerinde vatandaşlar daha çok çeyrek bilete rağbet gösteriyor. Milli piyango satıcıları bir taraftan satışlarını yaparken, bir taraftan da sahte ile gerçek biletlerin nasıl ayırt edileceği konusunda vatandaşlara bilgi veriyor.

18 yıldır Milli Piyangoculuk yapan Hasan Kazan, bu yıl biletlere ilginin yoğun olduğunu ifade ederek, “Yılbaşının yaklaşmasıyla birlikte bilet satışlarımızda artış başladı. Sahte bilet ile gerçek bileti kimi zaman bile ayırt etmekte zorlanıyoruz. Ancak bu zamana kadar sahte bilet satışı yapmadık. Ancak vatandaşımıza uyarımız biletlerini ruhsatı olan ve tanıdık piyangoculardan alsınlar. Gerçek biletin altındaki rakamlarda kabartma var. Elinizle hissedilebiliyor. Vatandaşlar buna dikkat etsin” dedi.

İHA

Son güncelleme: android-time 21:55 26.12.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more