Sözcü Plus Giriş

AKP’li ve MHP’li grup, CHP’lilere saldırmaya çalıştı

AKP ve MHP’li bir grup Rabia ve Bozkurt işaretleri yaparak Muharrem İnce’nin İzmir Menderes’te düzenlediği miting sonrası bölgeden ayrılan CHP’lilere saldırmak istedi.

Güncellenme: 00:44, 28/05/2018

Menderes’te düzenlenen miting sonrasında, Menderes AKP Seçim Koordinasyon Merkezi önünde toplanan AKP’li ve MHP’li bir grup, mitingden çıkan CHP’lilere saldırmak istedi.

CHP’nin Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce, İzmir’in ilçelerini kapsayan gezisine Menderes’ten start verdi. Miting sonrası AKP’li ve MHP’li bir grup pankartlar açarak miting alanlarına gelenlere saldırmaya çalıştı. Ellerindeki pankartlarda, ‘Sana olan sevgim hiçbir zaman bitmeyecek Reis bu İzmir seni ölene dek sevecek’ yazılı Erdoğan fotoğraflı pankartı açtılar.

İlginizi Çekebilirİnce'den Erdoğan'a: 'Ayıp ayıp cami senin babanın tapulu malı mı'İnce'den Erdoğan'a: 'Ayıp ayıp cami senin babanın tapulu malı mı'

Özgürüz biz’in paylaştığı videoya göre; Araya giren polis, olayların büyümesini engellerken, AKP’li ve MHP’li grubun, çekim yapanlara da saldırmak istediği kameralara yansıdı.

Yayınlanma Tarihi:18:53,