Sözcü Plus Giriş

Babalar Günü mesajları: Babanızı mutlu edin! En yeni en özel en güzel 17 Haziran 2018 Babalar Günü mesajı!

En özel en güzel Babalar Günü mesajları haberimizde! Tüm dünyanın merakla beklediği Babalar Günü nihayet geldi çattı. Dünyanın dört bir yanında büyük bir coşku ve heyecanla kutlanan Babalar Günü için babanızı sevindirecek en güzel Babalar Günü mesajları ve bazı Babalar Günü hediye alternatiflerini sizler için derledik...

Güncellenme: 12:19, 17/06/2018
Babalar Günü mesajları: Babanızı mutlu edin! En yeni en özel en güzel 17 Haziran 2018 Babalar Günü mesajı!

Milyonlarca insanın heyecanla beklediği Babalar Günü geldi! Bu mutlu günde milyonlarca baba, eşlerinden ve çocukları tarafından hatırlanmak, eşler ve çocuklar ise babalarını ve eşlerini mutlu edecek hediyeler almak, uzakta olanlar güzel bir mesaj göndermek istiyor. İşte en güzel en yeni Babalar Günü mesajları ve babanıza alabileceğiniz en güzel Babalar Günü hediyeleri…

BABALAR GÜNÜ İLK NE ZAMAN VE NE SEBEPLE KUTLANDI?

Babalar günü ilk olarak 1907 yılında Amerika'da meydana gelen bir maden kazasında çoğunluğun baba olduğu 360 erkeğin ölümünün ardından her yıl önceleri anma günü olarak kutlanmaya başlandı. Batı Virginia'da meydana gelen bu talihsiz olay bugünlere uzanan babalar günü kutlamasının ilk adımını oluşturuyor.

Her erkek bakımlıdır ama sizin babanız görünümüne, bakımına daha çok ilgi gösteriyorsa, onun için bir güzellik seti, teknolojik bir traş makinesi, manikür seti ya da cilt bakımı veya masaj hediye edebilirsiniz.

BABALAR GÜNÜ İÇİN HANGİ HEDİYELER ALINABİLİR?

Her gün iş yaşamında kullandığı kartvizitliğinin yerine isminin yazılı olduğu bir gümüş kartvizitlik de babalar günü için ideal bir hediye olabilir. İlk defa Babalar Günü‘nü kutlayacaklara esprili baskılı bir t-shirt armağan edebilirsiniz. Yeni doğan bebeğe de yine aynı tarz bir body ile baba oğul- baba kız bir takım hediye alabilirsiniz.

BABALAR GÜNÜ İÇİN ÖZEL MESAJLARI

Bugün başardığım ve elde edebildiğim her şeyde senin payın var. Babalar günün kutlu olsun.

Kalbi sevgi dolu, sevecen, cömert, kibar, kucağı sıcak, anlayışlı, şefkatli. Bu vasıfların tümünü taşıyan tek erkeksin. Ben ona baba diye sesleniyorum. Benim için dünyadaki en özel erkek! Babalar günün kutlu olsun canım babacım…

Ateşin yaktığından, güneşin hareket ettiğinden, gerçeğin bir yalan olduğundan şüphelen ama benim seni sevdiğimden asla şüphelenme babacığım, babalar günün kutlu olsun…

Üzerine sabır tohumu ekip sevgiyle suladığın gülünün bilmeni istediği bir şey var. Seni çok ama çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Babalar günü mesajları 2018 | Kısa, anlamlı ve en güzel babalar günü kutlama mesajları

Evimizin güneşi bir tanesisin canım babam, kucak dolusu sevgi ve saygılarımla kocaman öpüyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Fedakârlık, sevgi, sabır ve güzellik ne demek tarif et derlerse; babam derdim canım babam seni bir gün değil her gün çok seviyorum. Babalar günün kutlu olsun.

Meğer dilimdeki ve beynimdeki en güzel kelime senin adınmış. Sana her seslenişimde ya acım diniyor ya da sevgim coşuyor. Babalar günün kutlu olsun.

Sabırlısın, sıcaksın, şefkatlisin, koruyucumsun, bağışlayansın.. Biricik babamsın. Seni çok seviyorum.

babalar günü

Hayatın anlamı ve tüm güzelliklerini öğreten adam, benim sevgili babam. Babalar günün kutlu olsun.

Senin gibi bir babaya sahip olduğum için ne kadar şanslı olduğumu her zaman bileceğim. Seni seviyorum canım babacığım.

BABALAR GÜNÜ HEDİYE TAVSİYELERİ

Alacağınız hediyeyi kişiselleştirerek daha önce aldığınız hediyelerden farklı bir hale getirebilirsiniz. Örneğin babalar günü için babanıza alacağınız kol düğmesinde isminin baş harfleri olabilir, kutusunda sizin ona mesajınız yazabilir. Her gün iş yaşamında kullandığı kart vizitliğinin yerine isminin yazılı olduğu bir gümüş kartvizitlik de babalar günü için ideal bir hediye olabilir. İlk defa Babalar Günü‘nü kutlayacaklara esprili baskılı bir t-shirt armağan edebilirsiniz. Yeni doğan bebeğe de yine aynı tarz bir body ile baba oğul- baba kız bir takım hediye alabilirsiniz. Ya da Babalar Günü‘nde babanızın en sevdiği bir filmin posterine resmiyle bir montaj yaptırtıp ona etkileyici bir hediye alabilirsiniz.

BABALAR GÜNÜ KUTLAMA PLANLARI

Babalar günü babaların sadece bir hediyeyle anılmadığı, babalara güzel bir gün geçirmek için özel planların da yapıldığı bir kutlama günü olarak da önem taşımakta. Haziranın 3. haftasında havaların da ısınmaya başlamasıyla babalar günü için özel kutlama planları açık havaya taşınmakta. Bazı lokantalar tarafından sunulan özel kahvaltı teklifleri, tur firmaları tarafından düzenlenen günlük turları gibi farklı etkinliklerle Babalar günü daha renkli şekilde kutlanabilmekte.

Yayınlanma Tarihi:09:44,