Sözcü Plus Giriş

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın o sözlerine Portakal’dan açıklama!

Gazeteci Fatih Portakal, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın "Birileri çıkmış portakal mıdır mandalina mıdır sokağa çağırıyor" sözlerine yanıt vermeyeceğini belirtti.

21:02 -
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın o sözlerine Portakal’dan açıklama!

FOX TV Ana Haberi sunan gazeteci Fatih Portakal, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın “Birileri çıkmış portakal mıdır mandalina mıdır sokağa çağırıyor. Haddini bil. Bilmezsen haddini, bu millet patlatır enseni” sözlerine yanıt vermeyeceğini açıkladı.

İLGİLİ HABERErdoğan: Sayın Trump'la konuştuk Fırat'ın doğusuna bu teröristlerin gitmesi lazımErdoğan: Sayın Trump'la konuştuk Fırat'ın doğusuna bu teröristlerin gitmesi lazım

CUMHURBAŞKANI’NA YANIT VERMEME KARARI ALDI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, TV ekranından vatandaşları sokağa çağıran Fatih Portakal için “Birileri çıkmış portakal mıdır mandalina mıdır sokağa çağırıyor. Haddini bil. Bilmezsen haddini, bu millet patlatır enseni” dedi. Bu sözlerle ilgili ne söyleyeceği merak konusu olan Fatif Portakal, yanıt vermeyeceği kararını canlı yayından duyurdu. Portakal, programında konuya ilişkin, “Acaba ne diyecek Fatih, acaba kendisi hakkında söylenen sözlere cevap vermeyi düşünüyor mu, düşünmüyor mu? Hayır, kesinlikle. Eğer böyle bir şey bekliyorsanız ne bugün duyarsınız ne de gelecekte duyacaksınız. Biz burada sadece Türkiye’nin gerçek haberlerini paylaşıyoruz” açıklamasında bulundu.

İLGİLİ HABERFatih Portakal'dan Sözcü iddianamesi yorumu: Yok artık! | Son dakika haberleriFatih Portakal'dan Sözcü iddianamesi yorumu: Yok artık! | Son dakika haberleri

 

Son güncelleme: 15:49 20.12.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more