İnce Rize’de cebinden çıkarmıştı! İşte o çakının hikayesi

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Halk Arenası'nda Rize'deki mitinginde cebinden çıkarıp halka gösterdiği çakının hikayesini anlattı.

CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Rize’de düzenlediği mitinginde cebinden bir çakı çıkararak, “Hiç kimsenin bana millilik, Rizelilik, milliyetçilik taslama hakkı yoktur. Çakı burada!” demişti.

Muharrem İnce: Kimse millilik, Rizelilik taslamasın, çakı burada! İlginizi Çekebilir Muharrem İnce: Kimse millilik, Rizelilik taslamasın, çakı burada!

Türkiye'nin en güvenilir kişisi soruşturmacı gazete­ci Uğur Dündar’ın reyting rekorları kıran programı Halk Arenası’na katılan İnce, programda cebinden çıkardığı o çakının hikayesini anlattı.

Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce: Sözleşmeli öğretmenlik kalkacak İlginizi Çekebilir Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce: Sözleşmeli öğretmenlik kalkacak

ERDOĞAN’A DİPLOMA GÖNDERMESİ

Programda Cumhurbaşkanı Erdoğan’a diploma göndermesi de yapan İnce, “Diplomamız ve transkriptlerimiz ile fotoğraf çektireceğim okul arkadaşlarımızla, mezun olduğumuz okulun önünde. Diplomada çok önemli değil transkript önemli. Sosyal medyaya koyarız” dedi.

SURİYELİ SORUNU

Ülkede her geçen gün artan Suriyeli sorununa da değinen İnce, “Suriye sorununu onlar oluşturdular. Beraber tatile gittiler, Boğaz turu yaptılar. Ortadoğu politikasını yanlış okudu Erdoğan. Davutoğlu’na bıraktı. O da Osmanlı’ya döneceğini sandı. Suriyeliler için de bir garip durum” ifadelerini kullandı.

Muharrem İnce: Beni en çok etkileyen il Hakkari oldu İlginizi Çekebilir Muharrem İnce: Beni en çok etkileyen il Hakkari oldu 2 4 6 7 8

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...