Sözcü Plus Giriş

İnce Rize’de cebinden çıkarmıştı! İşte o çakının hikayesi

CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Halk Arenası'nda Rize'deki mitinginde cebinden çıkarıp halka gösterdiği çakının hikayesini anlattı.

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 00:37, 12/05/2018

CHP’nin cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Rize’de düzenlediği mitinginde cebinden bir çakı çıkararak, “Hiç kimsenin bana millilik, Rizelilik, milliyetçilik taslama hakkı yoktur. Çakı burada!” demişti.

İlginizi ÇekebilirMuharrem İnce: Kimse millilik, Rizelilik taslamasın, çakı burada!Muharrem İnce: Kimse millilik, Rizelilik taslamasın, çakı burada!

Türkiye'nin en güvenilir kişisi soruşturmacı gazete­ci Uğur Dündar’ın reyting rekorları kıran programı Halk Arenası’na katılan İnce, programda cebinden çıkardığı o çakının hikayesini anlattı.

İlginizi ÇekebilirCumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce: Sözleşmeli öğretmenlik kalkacakCumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce: Sözleşmeli öğretmenlik kalkacak

ERDOĞAN’A DİPLOMA GÖNDERMESİ

Programda Cumhurbaşkanı Erdoğan’a diploma göndermesi de yapan İnce, “Diplomamız ve transkriptlerimiz ile fotoğraf çektireceğim okul arkadaşlarımızla, mezun olduğumuz okulun önünde. Diplomada çok önemli değil transkript önemli. Sosyal medyaya koyarız” dedi.

SURİYELİ SORUNU

Ülkede her geçen gün artan Suriyeli sorununa da değinen İnce, “Suriye sorununu onlar oluşturdular. Beraber tatile gittiler, Boğaz turu yaptılar. Ortadoğu politikasını yanlış okudu Erdoğan. Davutoğlu’na bıraktı. O da Osmanlı’ya döneceğini sandı. Suriyeliler için de bir garip durum” ifadelerini kullandı.

İlginizi ÇekebilirMuharrem İnce: Beni en çok etkileyen il Hakkari olduMuharrem İnce: Beni en çok etkileyen il Hakkari oldu2 4 6 7 8
Yayınlanma Tarihi:23:50,