İstanbul’da 150 bin dolarlık soygun!

İstanbul Fatih’te bir döviz bürosuna giren yüzleri maskeli yaklaşık 10 kişi, kısa sürede yaklaşık 150 bin dolar çalarak kayıplara karıştı. Polis ekipleri hırsızların yakalanması için çalışma başlattı.

Olay, 04.00 saatlerinde, Fatih İskenderpaşa Mahallesi, Ahmediye Caddesi'nde bulunan bir döviz bürosunda meydana geldi. İddiaya göre döviz bürosu önüne gelen yüzleri maskeli 10 kişi döviz bürosunun otomatik kepengini, edindikleri uzaktan kumandanın kopyası ile açtıktan sonra, iç kapıyı da kanırtmak sureti ile iş yerine girdi.

Böyle soygun görülmedi... 10 saniyede 130 bin dolarlık bilgisayar çaldılar İlginizi Çekebilir Böyle soygun görülmedi... 10 saniyede 130 bin dolarlık bilgisayar çaldılar

YAKLAŞIK 150 BİN DOLAR ÇALDILAR

Zanlılar, yaklaşık 150 bin dolarlık hırsızlığı gerçekleştirdikten sonra dışarıda bekleyen araçlara binerek kayıplara.

Foto: İHA

Foto: İHA

Döviz bürosunun alarmının çalması üzerine olay yerine gelen polis ekipleri sevk edildi. Olay yerine gelen polis ekipleri, olay yerinde geniş çapta güvenlik önlemi aldı.

KAMERA KAYITLARI İNCELENİYOR

Foto: İHA

Foto: İHA

Söz konusu döviz bürosunda incelemelerde bulunan olay yeri inceleme ekipleri, güvenlik kameralarını inceleyerek hırsızların yakalanması için çalışma başlattı. İHA

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...