İstanbul’da gasp dehşeti

İstanbul Pendik'te bir banka şubesinden çıkan yaşlı adamı takibe alarak gasp eden iki şüpheli, olaydan bir saat sonra devriye gezen Oto Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerince yakalandı. Dehşet dolu anlar güvenlik kamerasına yansıdı.

Pendik’e bağlı Şeyhli Mahallesi Ankara Caddesi üzerindeki bir banka şubesinden para çeken 60 yaşındaki Zekeriya G. kendisini takip eden iki şüpheli tarafından gasp edildi.

Yaşlı adamı önce darp eden iki şüpheli ardından 5 bin 600  lirayı alarak olay yerinden lüks araçla uzaklaşmaya çalıştı.

Olayın yaşandığı dakikalarda polis ekipleri Pendik’te çalıntı olduğu anlaşılan lüks aracın peşine düştü. Yaşanan kısa süreli takibin ardından Ender P. ve yaşı 18’den küçük olan V.K. yakalandı.

Emniyette yapılan sorgulamalarda şüphelilerin lüks aracı 9 Temmuz Günü Eyüpsultan’dan çaldığı ve çalıntı araçla yaşlı adamı gasp ettikleri anlaşıldı. Emniyetteki işlemleri tamamlanan iki şüpheli adliyeye sevk edildi.

FOTO:SÖZCÜ

FOTO:SÖZCÜ

PENDİK’TE DE ÇALINTI ARAÇLA GASP!

Öte yandan benzer bir olayda Pendik’te meydana geldi.
Şeyhli Mahallesi Ankara Caddesi üzerindeki bir banka şubesinden para çeken 60 yaşındaki Zekeriya G. kendisini takip eden iki şüpheli tarafından gasp edildi. Yaşlı adamı önce darp eden iki şüpheli ardından 5 bin 600  lirayı alarak olay yerinden lüks araçla uzaklaşmaya çalıştı.  Olayın yaşandığı dakikalarda polis ekipleri Pendik’te çalıntı olduğu anlaşılan lüks aracın peşine düştü.
Yaşanan kısa süreli takibin ardından Ender P. ve yaşı 18’den küçük olan V.K. yakalandı.  Emniyette yapılan sorgulamalarda şüphelilerin lüks aracı 9 Temmuz Günü Eyüpsultan’dan çaldığı ve çalıntı araçla yaşlı adamı gasp ettikleri anlaşıldı. Emniyetteki işlemleri tamamlanan iki şüpheli adliyeye sevk edildi.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...