İstanbul’da sır dolu cinayetler! Gün içinde 4 ceset bulundu

Arnavutköy’de 1 kilometre arayla birisi tren yolu kenarına diğeri ise dere yatağına atılmış biri kadın 2 ceset bulundu. Cesetlerin ağızlarının ise aynı yöntemle bantlı olması dikkat çekti. Gün içerisinde İstanbul Pendik'te de bir inşaatın asansör boşluğunda oyun oynayan çocuklar tarafından iki ceset bulunmuştu.

İstanbul’da sır dolu cinayetler! Gün içinde 4 ceset bulundu

ARNAVUTKÖY’DE ŞOK OLAY! AĞIZLARI BANTLI BİRİ KADIN 2 CESET BULUNDU

Olay, Arnavutköy Deliklikaya Mahallesi Dereboyu mevkiinde yaşandı. Biri tren yoluna (erkek) diğeri ise dere yatağına atılmış (kadın) erkek cesedi bulunduğu ihbarını alan polis ekipleri olay yerine geldi. Cesetlerin üzerinden kimlik çıkmadığı bilgisine ulaşılırken polis ekipleri tren yolu kenarında bulunan cesedi çıkarmak üzere itfaiye ekiplerinden yardım aldı. Yol kenarına çıkarılan cesetler üzerinde olay yeri inceleme ekipleri tarafından çalışma yapılırken savcıda incelemelerde bulundu.

resimid_4590224

CESETLERİN AĞIZLARI AYNI YÖNTEMLE BANTLANMIŞ

Edinilen bilgiye ve iddialara göre cesetler 1 kilometre arayla yol kenarına birisi ya da birileri tarafından bırakıldı. Cesetlerin ağızlarının ise koli bandı ile bantlandığı öğrenildi.

 

OLAYI ÇEVREDEN GEÇEN ÇOBAN HABER VERDİ

Olayın saat 17.00 sıralarında bir çoban tarafından haber verildiği belirtildi. Cesetler incelenmek üzere önce devlet hastanesi morguna kaldırılırken olay ile ilgili inceleme başlatıldı. Cesetlerin daha sonra otopsi için Adli Tıp Kurumu Morgu'na kaldırılacağı öğrenildi.

PENDİK’TE KORKUNÇ OLAY! ÇOCUKLAR OYUN OYNARKEN İKİ CESET BULDU

Kurtköy Bahattin Velet Caddesi’nde inşaat halindeki bir binanın asansör boşluğunda saat 17.00 sıralarında, çevrede oyun oynayan çocuklar tarafından bir kişinin hareketsiz yattığının görüldüğü polise bildirildi.

Bunun üzerine olay yerine sevk edilen polis ekipleri, bulanık suyun içinde iki kişinin cesedinin olduğunu belirledi. Ekipler, suyun boşaltılması için olay yerine itfaiye ekipleri çağırdı.

Bina girişini güvenlik şeridiyle kapatan ekipler, incelemelerini sürdürüyor.

DHA

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Loading...