Sözcü Plus Giriş

Mina Başaran’ın Nisan ayında düğünü vardı

Birleşik Arap Emirlikleri'nden Türkiye'ye dönerken, İran'da düşen özel jette hayatı kaybeden Mina Başaran'ın 14 Nisan'daki düğünü için düğün davetiyeleri bile hazırmış...

Sozcu.com.tr
10:35 -
Mina Başaran’ın Nisan ayında düğünü vardı

Başaran Grubu’nun genç veliahtı Mina Başaran ile Metprint Baskı Sistemleri’nin sahibi Murat Gezer, mutlu ilişkilerini Ekim ayında resmiyete döküp nişanlanmıştı. Çift, 14 Nisan’da Çırağan Sarayı’nda görkemli bir düğün töreni ile evleneceklerdi.

Kazada hayatını kaybeden Zeynep Çoşkun ve Zeynep And’de geçtiğimiz günlerde Amsterdam’da ortak bekarlığa veda partisi düzenledikten sonra Mina Başaran’ın bekarlığa veda partisi için Dubai’ye uçmuşlardı.

Kaza haberinin ardından, iş ve sanat dünyasından taziye dilekleri iletilirken, içlerinde Demet Akalın, Burcu Esmersoy, Şahan Gökbakar, Yeşim Salkım, Özge Ulusoy ve Mert Vidinli’nin de aralarında bulunduğu ünlüler ne kadar üzgün olduklarını ve ölümün her an ne kadar yakın olduğunundan bahsetti.

Öte yandan 14 Nisan’da Çırağan Sarayı’nda dünya evine girmeye hazırlanan Mina Başaran ve Murat Gezer çiftinin düğün davetiyeleri de basılmıştı.

 

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more