Sözcü Plus Giriş

Muharrem İnce’nin annesi, babası, eşi ve oğlu kimdir? İşte Cumhurbaşkanlığı adayı Muharrem İnce’nin mesleği ve hayatı…

CHP Yalova Milletvekili Muharrem İnce, Cumhurbaşkanlığı adaylığını açıkladı. Fizik öğretmeni Muharrem İnce'nin oğlunu ismi Salih Arda. Zekiye ve Şerif İnce çiftinin çocuğu olan Muharrem İnce'nin eşinin ismi ise Ülkü... Peki Muharrem İnce kimdir?

Güncellenme: 12:50, 04/05/2018
Muharrem İnce’nin annesi, babası, eşi ve oğlu kimdir? İşte Cumhurbaşkanlığı adayı Muharrem İnce’nin mesleği ve hayatı…

CHP’nin Cumhurbaşkanlığı adayı netleşti. Yalova Milletvekili Muharrem İnce Cumhurbaşkanı adayı oldu. Haberimizden Muharrem İnce’nin oğlu Salih Arda ve eşi Ülkü İnce kimdir sorusunun yanıtını bulabilirsiniz. Ayrıca şu an CHP’nin Yalova milletvekili olan Muharrem İnce’nin siyasi hayatı ve hayat hikayesi haberimizde…

MUHARREM İNCE’NİN OĞLU SALİH ARDA İNCE KİMDİR?

Muharrem İnce’nin tek çocuğu olan oğlunun ismi Salih Arda İnce’dir. İnce ailesi Eylül 2017’de oğulları Salih Arda’nın mürüvvetini gördüler. Salih Arda İnce, Silivri Belediye Başkanı Özcan Işıklar’ın kızı İdil Göknil Işıklar evlendi. Yalova’nın Elmalık Köyü’nde ‘Selanik usulü’ yapılan köy düğününde Muharrem İnce horon çekip harmandalı oynamıştı.

DOĞUM GÜNÜNDE ADAYLIK AÇIKLAMASI

Cumhuriyet Halk Partisi’nde Muharrem İnce resmen aday. CHP Grubu’nda yapılan gizli oylamada 110 milletvekili oy birliği ile CHP’nin Cumhurbaşkanı adayı olarak Muharrem İnce dedi. Partide “Oy birliği ve grup kararı” ile Muharrem İnce Cumhurbaşkanlığına aday gösterildi. Kararın belli olmasından sonra ilk açıklamasını yapan İnce, basın mensuplarına “Dün zamanı gelince açıklayacağım demiştim, ‘gelİNCE’ diyerek esprili bir şekilde yanıt verdi. Muharrem İnce, 4 Mayıs 1964’te tam da bugün doğmuştu. İnce doğum gününde CHP’den Cumhurbaşkanlığına aday gösterildi.

İlginizi ÇekebilirMuharrem İnce CHP rozetini çıkarıp Türk Bayrağı rozeti taktıMuharrem İnce CHP rozetini çıkarıp Türk Bayrağı rozeti taktı
CHP'NİN CUMHURBAŞKANI ADAYI MUHARREM İNCE KİMDİR?

Muharrem İnce, 4 Mayıs 1964’de Zekiye – Şerif İnce çiftinin çocukları olarak Yalova’nın Elmalık köyünde dünyaya geldi. Türkiye Büyük Millet Meclisi‘ne, Cumhuriyet Halkp Partisi‘nden 22. dönemde Yalova milletvekili olarak seçilmiş ve içinde bulunduğumuz 23. dönemde de milletvekililiği görevine devam etmektedir.
muharrem-ince

İlk ve orta öğrenimini Yalova’da bitiren İnce, lisans eğitimini Bursa – Uludağ Üniversitesi Necatibey Eğitim Fakültesi Fizik-Kimya Öğretmenliği Bölümünde tamamladı. Fizik öğretmeni ve okul müdürü olarak olarak birden fazla lisede görev almasının yanı sıra özel dershanelerde de eğitmenlik görevi yaptı. Bir süre Yalovaspor‘un basın sözcüğü görevinde bulunan İnce, Yalova Atatürkçü Düşünce Derneği il başkanlığı görevinde de bulundu.

İlginizi ÇekebilirMuharrem İnce'nin siyasi hayatı...Muharrem İnce'nin siyasi hayatı...İlginizi ÇekebilirMuharrem İnce'nin rekor kıran 4 konuşmasıMuharrem İnce'nin rekor kıran 4 konuşması
Yayınlanma Tarihi:11:03,