Sözcü Plus Giriş

O polis tutuklandı!

İstanbul Bakırköy'de polis memuru C.D.A. bir fast food restoranında üç genci darp ettikten sonra zorla kıyafetlerini çıkarttığı ve bir gencin parasını aldığı iddiası sonrası “yağma” suçundan tutuklandı.

Şeyma ULUSOY
19:16 -

Bakırköy'de 18 Kasım günü iddialara göre fast food restaronunda  yemek yiyen 3 genci, polis memuru C. D.A. zorla alt kata indirip üstlerini aradıktan sonra darp etti. Mutfak bölümüne götürüp gençlerin kıyafetlerini çıkartan polis memuru, iddiaya göre bir gencin üzerindeki uyuşturucu maddeyi ve parayı aldı. Restoranın güvenlik kameraları ise yaşanan olayı kayıt altına aldı.

İLGİLİ HABERO polislerin ifadesi ortaya çıktı! O doktor açığa alındıO polislerin ifadesi ortaya çıktı! O doktor açığa alındı

POLİS MEMURU TUTUKLANDI

Yaşadıkları olayın şokunu atlatan üniversite öğrencileri K.K.A, T.T.B. ve E.C.B. emniyete giderek şikayetçi oldu. Bakırköy Asayiş Büro Amirliği Okul Timinde görevli polis memuru C.D.A. gözaltına alındı. Bakırköy Cumhuriyet Savcısı tarafından yağma suçundan tutuklanma talebiyle nöbetçi Sulh Ceza Hakimliğine sevk edilen C.D.A, “Başkasını bir malı teslimi veya malın alınmasına karşı koymamaya mecbur kılmak suretiyle yağma” suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Son güncelleme: 20:05 23.11.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more