Sözcü Plus Giriş

Öz kızından muhtara korkunç tuzak!

Malatya'da 1 ay önce kalp rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırılan ve burada hayatını kaybeden muhtarın öz kızı tarafından zehirlendiği ortaya çıktı. Suçunu itiraf eden G.K. tutuklanarak cezaevine gönderildi.

23:05 -
Öz kızından muhtara korkunç tuzak!

Edinilen bilgilere göre, Doğanyol ilçesi Gümüşsu Mahallesi Muhtarı A.K., 1 ay önce kalp rahatsızlığı nedeniyle hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. 21 gün yoğun bakımda kalan muhtar A.K. hayatını kaybetti.

İLGİLİ HABEREski muhtar alacak verecek meselesi yüzünden dehşet saçtı: 3 yaralıEski muhtar alacak verecek meselesi yüzünden dehşet saçtı: 3 yaralı

YEMEĞİNE TARIM İLAÇI KATMIŞ!

Muhtarın vefatının ardından hastane tarafından alınan kan örneğinde gıda zehirlenmesine bağlı bulgular elde edilince durumdan şüphelenen jandarma ekipleri araştırmayı derinleştirdi. Çevre ve mahallede yapılan araştırma ve alınan ifadeler sonrası, A.K. ile aynı evde yaşayan kızı G.K. çapraz sorguya alındı. G.K., bir ay önce anne ve babası ile tartıştıklarını, evde bulunan isimsiz tarım ilacını yaptığı yemeğin içine kattığını ve bunun sonucunda babasının zehirlenerek ölümüne sebebiyet verdiğini itiraf etti.

İfade doğrultusunda evde yapılan aramada zehir olarak kullanılan tarım ilacı bulunurken, G.K. çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanarak Malatya E Tipi Cezaevi’ne gönderildi.  İHA

Son güncelleme: 23:10 07.11.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more