Sözcü Plus Giriş

Gaziosmanpaşa TEM Taksi Durağı’nda çalışan taksi şoförü Sıracettin Erdoğan, dün bölgede aldığı müşterisini gideceği yere bıraktı. Daha sonra aracını temizlediği sırada Erdoğan, içerisinde para olan bir çanta buldu. Taksi şoförü Erdoğan, durumu durak yönetimine bildirdi.

FOTO:İHA

FOTO:İHA

Durak yönetimi, çantadaki kimlik bilgilerinden sabah saatlerinde müşteri Ozan I’ya ulaşarak, çantanın kendilerinde olduğunu, gelip alabileceğini söyledi.

Müşterinin akşama kadar gelmemesi üzerine taksiciler, durumu polis ekiplerine bildirdi. Bu sırada Ozan I. da çantasını almak için durağa geldi. Polis ekipleri de durağa gelince, müşteri ve taksi şoförünü emniyete götürdü.

İncelemede paranın Ozan I’ya ait olduğu belirlendi. Bunun üzerine polis ekipleri, yaklaşık 40 bin lirayı Ozan I’ya teslim etti.

GAZİOSMANPAŞA TEM TAKSİ DURAĞI'NDA ÇALIŞAN TAKSİ ŞOFÖRÜ SIRACETTİN ERDOĞAN OLAYI ANLATTI. FOTO:İHA

GAZİOSMANPAŞA TEM TAKSİ DURAĞI’NDA ÇALIŞAN TAKSİ ŞOFÖRÜ SIRACETTİN ERDOĞAN OLAYI ANLATTI. FOTO:İHA

Durak başkanı Sami Doğan, gazetecilere yaptığı açıklamada, arkadaşlarının takside unutulan çantayı kendilerine verdiğini belirterek, çantanın içerisindeki kartlardan müşterilerine ulaştıklarını söyledi.

Doğan, sabah saatlerinde haber vermelerine rağmen müşterinin akşama kadar gelmediğini ifade ederek, bu nedenle şüphelendikleri için durumu polise bildirdiklerini anlattı.

Özel bir şirkette çalıştığını belirten ve hastanede olduğu için geç geldiğini belirten Ozan I. da taksicilere teşekkür etti.

AA

Son güncelleme: 22:42 09.12.2018
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more