Borusan’da değişim!

1 Ocak 2018'den itibaren özellikle üst yönetimde önemli değişikliklerin gerçekleştiği Borusan Otomotiv, şimdide 1 Nisan'da gerçekleşecek olan değişime hazırlanıyor!

Borusan’da değişim!

Borusan Oto Genel Müdürü & Borusan Otomotiv İcra Kurulu Üyesi olan ve 1995 yılından itibaren Borusan Otomotiv Grubu'nda çeşitli görevler üstlenen Ayhan Ölçer, kişisel hedefleri doğrultusunda kariyerine farklı bir yön vermeye karar vermiştir.

ayhanolcer-kopya

1 Nisan 2018 itibariyle Borusan Oto'nun liderliğini Simay Alsan üstlenecektir. 1995 yılından beri perakende ve ithalatçı düzeyinde çeşitli fonksiyonlarda ve markalarda görev alan Alsan, 2015 yılından bu yana da Borusan Otomotiv Pazarlama Jaguar Land Rover Genel Müdürü & İcra Kurulu Üyesi olarak görev yapmaktaydı.

simay-alsan-kopya

Simay Alsan'ın yeni görevini devralmasıyla, Borusan Otomotiv Pazarlama Jaguar Land Rover Genel Müdürü sorumluluğunu Cem Uluğtekin üstlenecektir. 2002 yılından itibaren Borusan Otomotiv Grubu'nda çeşitli görevler üstlenen Uluğtekin, en son görevinde Jaguar Land Rover Satış ve Satış Sonrası Direktörü olarak görev yapmaktaydı.

cem-ulugtekin-kopya

Hakan Tiftik başkanlığındaki Borusan Otomotiv İcra Kurulunda 1 Nisan itibariyle

Simay Alsan, Borusan Oto Genel Müdürü

Uğur Sakarya, BMW/MINI/BMW Motorrad Genel Müdürü

Cem Uluğtekin, Jaguar Land Rover Genel Müdürü

Kerim Kazgan, CFO

Kağan Dağtekin, Borusan Otomotiv Premium Kiralama Genel Müdürü olarak İcra Kurulu üyeliklerini sürdürülecek.