Lamborghini de katılmayacak!

Volkswagen'in Paris Otomobil Fuarı'na katılmayacağını açıklamasının ardından, bugün grubun spor otomobil üreticisi olan Lamborghini de fuarda olmayacağını açıkladı.

Lamborghini de katılmayacak!

Volkswagen markasının ardından Lamborghini de 2018 Paris Otomobil Fuarı’na katılmayacak. Spor otomobil üreticisi Lamborghini’nin haricinde fuara katılmayacağını açıklayan markalara bakacak olursak VW, Ford, Nissan, Infiniti. Ünlü otomobil üreticilerinin fuara katılmama kararları bu tarz organizasyonların popülaritesinin düştüğü ve maliyetlerinin yükseldiği yönünde. Ayrıca bu tarz davranışlar fuarların gelecekteki işleyiş tarzlarını da tamamen değiştirecek durumda.

1-kopya

Volkswagen neden fuara katılmıyor?

Wolfsburg merkezli şirket dünya çapında yaşadığı dizel motor sıkıntısından dolayı ciddi miktarlarda ceza ödemiş, bunun sonucunda da en yüksek hacme sahip olan Golf modelini yenilemek yerine makyajlamıştı. Ayrıca Dünya Ralli Şampiyonası’nda da mücadele eden takımını maliyetler açısından geri çekmişti. Aslına bakarsanız tüm bu sıkıntıların ardından VW markası 2019 yılında tanıtmayı planladığı ID ailesine hazırlık yapıyor diye bu durumu yorumlamak mümkün.

Volkswagen katılmayacak! İlginizi Çekebilir Volkswagen katılmayacak!
Loading...