Sözcü Plus Giriş

OSS Ürün ve Hizmetleri Derneği üyeleri bir araya geldi

Otomotiv Satış Sonrası üyeleri, Olağan İdari ve Mali Genel Kurul için 28 Haziran'da Ataşehir’de toplandı. Yoğun bir katılımla gerçekleşen Kurul'da 2017 senesi faaliyetleri değerlendirilirken, 2018 yılında yapılan çalışmalar ve yılın ikinci yarısında gerçekleşmesi planlanan faaliyetlerle ilgili üyelere bilgilendirmelerde bulunuldu.

Sozcu.com.tr
Güncellenme: 15:29, 05/07/2018
OSS Ürün ve Hizmetleri Derneği üyeleri bir araya geldi

Genel Kurul’un açılışında söz alan OSS Başkanı Rıza Şahin, 2018’in ilk altı ayında, bir önceki yıl başlatılmış olan projelerin devam ettirilmesinin yanında, birlik ve beraberlik içerisinde sektörün geleceği için önem arz eden yeni projelere de imza attıklarının altını çizdi. Şahin, bugün itibariyle 137 üyeye sahip olan derneğin, sektörünün öncüsü konumuna ulaşmış olmasının mutluluk verici olduğunu vurguladı. Rıza Şahin'in ardından söz alan OSS Genel Sekreteri Ziya Özalp; 2017 Faaliyet Raporu'nu üyelerle paylaşırken, geçtiğimiz yıl içinde gerçekleşen temsil, eğitim, toplantı ve etkinlikler hakkında bilgiler verdi.

ziyabey_4-kopya

Sayman Adem Tülümen’in 2017 mali bilgilendirmesi sonrası, Denetleme Kurulu Başkanı Aziz Kahya hazırladıkları
raporu üyelere sundu.

rzzabey_8-kopya

OSS Yönetim Kurulu ve dernek üyelerinin hazır bulunduğu toplantıda, 2018 ile ilgili açıklanan iki uluslararası gelişme dikkat çekti. Geçtiğimiz Nisan ayında Automechanika Istanbul Fuarı'nda üyelerinin kullanımına yönelik hizmete sunduğu OSS Lounge ile tam not alan dernek, aynı uygulamayı bu kez 11-15 Eylül tarihleri arasında 25.si düzenlenecek olan Automechanika Frankfurt Fuarı'nda hayata geçirecek. OSS Tulip Lounge, fuar süresince dernek üyelerini ve misafirlerini ağırlayacak.

kuzuluoglu_5-kopya

İdari ve Mali Genel Kurul’un ardından Türkiye'nin tanınmış gazeteci ve yazarlarından Serdar Kuzuloğlu'nun konuşmasına geçildi. Kuzuloğlu, otomotivdeki çığır açacak gelişmelerin ne kadar yakınımızda olduğuna dair mesajlar içeren ”Otomotivin Yeniden Doğuşu” isimli sunumunu OSS üyeleri ile paylaşırken, keyifli anlatımı ile üyelerin beğenisini bir kez daha kazandı.

Yayınlanma Tarihi:14:00,