Oyun tutkunlarını heyecanlandıran E3 2018 başlıyor!

Oyun tutkunları merakla E3 2018'i bekliyordu ve etkinliğin başlamasına çok kısa bir süre kaldı. Oyun dünyasında büyük yankı uyandırması beklenen yapımların tanıtılacağı E3 2018 resmi olarak 12 Haziran'da başlayacak olsa da öncesinde farklı oturumlar da gerçekleşecek...

Oyun tutkunlarını heyecanlandıran E3 2018 başlıyor!

Oyun dünyasının en büyük fuarlarından biri olan E3 fuarının 2018 ayağı için artık saatler kaldı. Tanıtılması kesinleşen oyunların yanında birçok yeni oyun da oyun tutkunlarıyla buluşacak.

E3 2018’DE TANITILMASI BEKLENEN OYUNLAR NELER?

Microsoft kanadında, Wallmart Canada'nın sızdırdığı listeye göre Forza Horizon, Gears of War 5 ve Halo hakkında gelişmelerle karşılaşmamız olası. Özellikle Halo boyutunda 2015 yılından bu yana bir gelişme olmadığı düşünülürse bu oturumda yeni bir Halo oyunu müjdelenebilir.

Oldukça verimli bir 2018 geçiren Sony, başta God of War 5 olmak üzere, Colossus Shadow ve Detroit Become Human ile bu sene adeta bir vurgun yaptı. Hala geliştirilme sürecinde olan Death Stranding hakkında haberler duyma ihtimalimiz mümkün.

Webtekno’da yer alan haberlere göre tanıtılması muhtemel oyunların listesi şu şekilde;

Death Stranding
Borderlands 3
Cyberpunk 2077
Kingdom Hearts 3
Shenmue 3
Crackdown 3
The Last of Us: Part Two
Ghost of Tsushima
Days Gone
Spider-Man
Battlefield 5
Call of Duty: Black Ops 4
The Division 2
Splinter Cell
Anthem
Final Fantasy 7: Remake
Prey (DLC)
Insurgency: Sandstorm

PES 2019 detaylanıyor! PES 2019 ne zaman çıkacak kaç lira olacak? İlginizi Çekebilir PES 2019 detaylanıyor! PES 2019 ne zaman çıkacak kaç lira olacak? Battlefield 5 sistem gereksinimleri açıklandı! Battlefield V ne zaman çıkacak? İlginizi Çekebilir Battlefield 5 sistem gereksinimleri açıklandı! Battlefield V ne zaman çıkacak?
Loading...