Yeni güncellemeyle WhatsApp’da fonksiyonel değişiklik…

Dünyanın en büyük mesajlaşma uygulaması WhatsApp'da gelen güncellemelerle birçok yenilik ekleniyor. WhatsApp'a bugün gelen güncellemeyle grup konuşmalarını etkileyen önemli bir fonksiyon eklendi. Skandal haberleriyle anılan Facebook'un çatısı altındaki WhatsApp'ın son güncellemesiyle ilgili detaylar...

Yeni güncellemeyle WhatsApp’da fonksiyonel değişiklik…

WhatsApp’a yeni bir güncelleme daha geldi. iOS ve Android kullanıcılarına sunulan güncellemeyle WhatsApp grup konuşmalarına önemli bir yenilik eklendi.

GRUP KONUŞMALARINDA KONTROL ARTIYOR

WhatsApp, yenilenen grup yöneticisi kontrolleri ile sohbet sırasında grubun gizliliğini artırması ile öne çıkıyor. Yöneticiler artık grup bilgisi altına amaç veya başlıklar odaklı detayları girebiliyor. Bu tanıtıcı yazı sayesinde yeni bir üye, sohbetin üzerinde grup detaylarını görebiliyor ve grubun temel amaçlarını anlamış oluyor. Kullanıcılar geri kalmama olanağı sağlayan özellik için sohbetin sağ alt köşesindeki @ tuşundan faydalanabilecek. Yeni katılımcı arama özelliği ise kullanıcıların grup bilgileri sayfasındaki bir arama çubuğu ile gruptaki bir kişiyi bulmasını kolaylaştırıyor.

whatsapp-gunceleme

Tüm bu WhatsApp yeniliklerinden faydalanmak için App Store ve Google Play Store üzerinden uygulamanızı son sürüme güncellemeniz gerekiyor.

WhatsApp'taki siyah emoji hatası iPhone'lara sıçradı! Telefonunuzu çökertebilir... İlginizi Çekebilir WhatsApp'taki siyah emoji hatası iPhone'lara sıçradı! Telefonunuzu çökertebilir...
Loading...