Tartışma konusu oldu! Neden hâlâ araç kullanıyorlar?

İngiltere Kraliçesi II. Elizabeth’in eşi Prens Philip Mountbatten, Norfolk’ta trafik kazası geçirdi. 97 yaşındaki Edinburgh Dükü, kazadan yara almadan kurtuldu.

Tartışma konusu oldu! Neden hâlâ araç kullanıyorlar?

Olay sırasında oradan geçmekte olan ve Prens Philip'in araçtan çıkmasına yardım ettiğini söyleyen bir görgü tanığı, kaza sonrası Prens’in bilincinin yerinde olduğunu, fakat ‘şoke olmuş ve sarsılmış bir halde' göründüğünü söyledi. Kaza yapan diğer araçta ağlayan bir bebek olduğunu söyleyen tanık, acil yardım ekiplerini aradığını belirtti. İki aracın karıştığı kazanın ardından olay yerine polis ekipleri ve ambulans sevk edildi. Diğer araçtaki anne ve bebek hastaneye kaldırıldı. Anne ve bebeğin sağlık durumlarının iyi olduğu açıklandı.

Çanlar Theresa May için çalıyor... İngiltere'de şimdi ne olacak? İlginizi Çekebilir Çanlar Theresa May için çalıyor... İngiltere'de şimdi ne olacak?

“97 YAŞINDA NEDEN HALA ARAÇ KULLANIYOR”

Kazanın ardından bir çok konu tartışılmaya başlandı. Yerel basın, bu tartışmalara yer verdi. 97 yaşında birinin araç kullanmaması gerektiğini savunanlar yanında, Prens’in neden ‘korumasız’ seyehat ettiğini sorgulayanlar olduğunu yazan basın, insanların “97 yaşında neden hala araç kullanıyor” diye sorduğunu yazdı.  DHA