AÖF sınav sonuçları açıklandı! İşte e Kampüs AÖF sınav sonuçları kontrol ekranı…

Anadolu Üniversitesi öğrencilerinin heyecanla beklediği AÖF sınav sonuçları açıklandı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi öğrencilerinin geçtiğimiz haftalarda girdikleri AÖF bahar dönemi vize sınav sonuçları e-Kampüs üzerinden adaylarla paylaşıldı. Sonuçları öğrenmek isteyen öğrencilerin Anadolu Üniversitesi AÖF öğrencilerinin kullandığı e-Kampüs sistemi üzerinden T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile sisteme giriş yapmaları gerekiyor.

AÖF sınav sonuçları açıklandı! İşte e Kampüs AÖF sınav sonuçları kontrol ekranı…

Merakla beklenen AÖF vize sınav sonuçları açıklandı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) sınav sonuçları e-Kampüs’ten sorgulanabilecek. Sınav sonuçlarına, ilan edilme tarihinden itibaren 3 (üç) işgünü içinde itiraz edilebilir. 2019 AÖF bahar dönemi final sınavı da 25-26 Mayıs 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek. İşte AÖF sınav sonuçları sorgulama ekranı ve ders geçme notları…

AÖF SINAV SONUÇLARI NASIL SORGULANIR?

Anadolu Üniversitesi AÖF sınav sonuçlarını açıkladı. Sonuçları öğrenmek isteyen öğrencilerin Anadolu Üniversitesi Açık Öğretim Fakültesi öğrencilerinin kullandığı e-Kampüs sistemi üzerinden T.C. kimlik numaraları ve şifreleri ile sisteme giriş yapmaları gerekiyor.

AÖF SINAV SONUÇLARI SORGULAMA

AÖF DERS GEÇME NOTLARI

84 – 100 AA 4,00 Geçti
77 – 83 AB 3,70 Geçti
71 – 76 BA 3,30 Geçti
66 – 70 BB 3,00 Geçti
61 – 65 BC 2,70 Geçti
56 – 60 CB 2,30 Geçti
50 – 55 CC 2,00 Geçti
46 – 49 CD 1,70 Ortalamaya Bazlı Geçti
40 – 45 DC 1,30 Ortalamaya Bazlı Geçti
33 – 39 DD 1,00 Ortalamaya Bazlı Geçti

AÖF SINAV SONUÇ İTİRAZI NASIL YAPILIR?

Sınav sonuçlarına, ilan edilme tarihinden itibaren 3 (üç) işgünü içinde itiraz edilebilir. Bu süre geçtikten sonra yapılan itirazlar dikkate alınmaz. İtirazlar Açıköğretim Fakültesi Merkez Büro Yöneticiliği birimine dilekçe göndererek veya aofbilgi@anadolu.edu.tr adresine e-posta göndererek yapılabilir.

AÖF FİNAL SINAVI NE ZAMAN?

Vize sınavının ardından dönem sonu yani final sınavı için hazırlıklar başlayacak. Anadolu Üniversitesi 2019 bahar dönemi final sınav takvimini açıkladı. Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi tarafından yayınlanan takvime göre, 2019 AÖF bahar dönemi final sınav 25-26 Mayıs 2019 tarihlerinde gerçekleştirilecek. Açıköğretim İktisat ve İşletme Fakültesi'nin 3 ders sınav tarihi ise 20 Temmuz'dan 26 Temmuz'a alındı.

ANADOLU ÜNİVERSİTESİ NEREDE?

Açıköğretim Fakültesi sınav tarihleri... AÖF final sınavları ne zaman? İlginizi Çekebilir Açıköğretim Fakültesi sınav tarihleri... AÖF final sınavları ne zaman?

 

Açıköğretim Fakültesi (AÖF) bölümleri nelerdir? İlginizi Çekebilir Açıköğretim Fakültesi (AÖF) bölümleri nelerdir?

 

AÖF 3 ders sınavına kimler girebilir? AÖF üç ders sınavı ücreti ne kadar? İlginizi Çekebilir AÖF 3 ders sınavına kimler girebilir? AÖF üç ders sınavı ücreti ne kadar?