AUZEF ara sınav giriş belgeleri yayınlandı!

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi, sınav yerlerini açıkladı. Öğrenciler sınav giriş belgelerini https://sinav.istanbul.edu.tr/ adresinden öğrenebiliyor.

AUZEF ara sınav giriş belgeleri yayınlandı!

İstanbul Üniversitesi Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi, “Ara sınav, sınav giriş belgeleri yayınlandı. Sınav giriş belgelerinize https://sinav.istanbul.edu.tr adresinden ulaşabilirsiniz.” açıklamasında bulundu. İşte AUZEF sınav giriş belgesi sorgulama ekranı…

AUZEF SINAV GİRİŞ YERLERİ SORGULAMA EKRANI

AUZEF NEDİR?

Açık ve Uzaktan Eğitim Fakültesi (AUZEF), İstanbul Üniversitesi bünyesinde açık öğretim ve uzaktan eğitim veren tüm programların faaliyetlerini yürüten fakültedir. 2009 yılından itibaren Uzaktan Eğitim, 2011 yılından itibaren de Açık Öğretim kapsamında öğrenci kabul eden AUZEF bu yönüyle Türkiye'deki tek açık ve uzaktan eğitim fakültesidir.

2016 yılı itibariyle AUZEF bünyesinde 15 Lisans, 15 Ön Lisans ve 7 Lisans Tamamlama programı bulunmaktadır. Bu programların 17'si Açık Öğretim, 18'i AUZEF'e bağlı Uzaktan Eğitim, 2'si de Diğer Fakültelere Bağlı Uzaktan Eğitim şeklindedir.

AUZEF, tüm programlarındaki öğrencilerine, dünyanın her yerinde internet üzerinden İstanbul Üniversitesi standartları ile öğretim görme ve mezun olma fırsatı sunmaktadır.

Yükseköğretim kurumlarının lisans programlarında okuyan veya mezun olan tüm öğrenciler hem lisans hem de ön lisans açık öğretim programlarına, ön lisans programlarında okuyan veya mezun olan tüm öğrenciler ise ön lisans açık öğretim programlarına, “Sınavsız İkinci Üniversite” kapsamında kayıt yaptırabilirler.

Loading...