Sözcü Plus Giriş

GÜYAD Genel Kurulu, Cem Özkök başkanlığında yapıldı

GÜYAD Yönetim Kurulu Başkanı Cem Özkök ve üyelerin katıldığı toplantıda güneş enerjisi sektöründeki son gelişmeler ele alındı.

19:41 -
GÜYAD Genel Kurulu, Cem Özkök başkanlığında yapıldı

Güneş Enerjisi Yatırımcıları Derneği (GÜYAD), güneş enerjisi sektöründeki son gelişmeleri ve derneğin faaliyetlerini ele almak amacıyla 2019 yılı olağan genel kurul toplantısında bir araya geldi. Limak Enerji Grubu CEO'su Birol Ergüven'in ev sahipliğinde yapılan toplantıda GÜYAD Yönetimi'nin büyük çoğunluğu hazır bulundu. Alınan kararla Borusan ENBW Enerji Yatırımları ve Üretim A.Ş. Stratejik Planlama, İş Geliştirme & Satış, Ticaret Direktörü Mehmet Emre Okuyan da Borusan Enerji adına GÜYAD yönetimine katıldı.

GÜYAD Yönetim Kurulu Başkanı Cem Özkök ve toplantıya katılan üyeler, güneş enerjisi sektöründeki son gelişmeler, düzenleme ve regülasyonlarla ilgili olarak GÜYAD'ın aldığı aksiyonlar ve Türkiye'de ve bölgede yeni iş fırsatları konularını detaylarıyla ele aldı. GÜYAD üyeleri toplantının ardından Rumelihisarı'nda yapılan GÜYAD aile yemeğinde de bir araya geldi.

GÜYAD'ın mevcut Yönetim Kurulu şu isimlerden oluşuyor:

Başkan:

Cem Özkök( Güriş)

Başkan Yardımcıları:

Birol ERGÜVEN (Limak Enerji)

Mustafa Tırıs (TT Dinamik)

İbrahim Erten(Kalyon Enerji)

Kürşat TEZKAN (Akfen)

Sayman:

Erinç Kısa (Polat Enerji)

Üye:

Emre Okuyan ( Borusan)

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more