Sözcü Plus Giriş

Akşener: Ekrem kardeşim neden kızdırdın bu kadar Tayyip Bey’i?

İYİ Parti lideri Meral Akşener, CHP İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu'nun Çekmeköy’de düzenlediği mitinge katıldı. Burada konuşan Akşener, "Ekrem Kardeşim neden kızdırdın bu kadar Tayyip Bey’i? Ne Kılıçdaroğlu’nun ne Akşener’in fotoğrafı var. Ben Anadolu’yu gezmekten geliyorum. Hiçbir yerde bir tane Belediye Başkan adayının fotoğrafını görmedim. Tayyip Bey’in fotoğrafı var her yerde. Türkiye genelinde aday” dedi.

Fatma VURGUN
19:49 -

Millet İttifakı'nın adayı Ekrem İmamoğlu, seçim çalışması kapsamında Çekmeköy'de düzenlenen mitingde halkla bir araya geldi. İYİ Parti lideri Meral Akşener de Beykoz'da yapacağı miting öncesi İmamoğlu'na destek vermek için alandaydı.

İLGİLİ HABERMeral Akşener'den sağduyu çağrısı: Siz bakmayın tepede esen rüzgara... | Son dakika haberleriMeral Akşener'den sağduyu çağrısı: Siz bakmayın tepede esen rüzgara... | Son dakika haberleri

“TAYYİP BEY'İ NEDEN KIZDIRDIN?”

Burada halka hitap eden Akşener, “Ekrem Kardeşim neden kızdırdın bu kadar Tayyip Bey'i? Ne Kılıçdaroğlu'nun ne Akşener'in fotoğrafı var. Ben Anadolu'yu gezmekten geliyorum. Hiçbir yerde bir tane Belediye Başkan adayının fotoğrafını görmedim. Tayyip Bey'in fotoğrafı var her yerde. Türkiye genelinde aday” diye konuştu.

“ALLAH AŞKINA BİRBİRİNİZE DÜŞMEYİN”

31 Mart seçimlerinin bir yerel seçim olduğunu hatırlatan Akşener, “Sadece bir şey istiyorum. Allah aşkına birbirinize düşmeyin tepedekinin sözüne uyup. 41 Yasinlerine kadınlar yine aynı arkadaşlarıyla gidecek. Cuma dualarına yine birlikte gideceksiniz. Önümüz ramazan, mukabeleye birlikte gideceksiniz. Aynı apartmanda birlikte oturacaksınız. Sakın ola inanıp da dostlarınızın akrabalarınızın kalbini kırmayın” ifadelerini kullandı.

Son güncelleme: 08:28 18.04.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more