Sözcü Plus Giriş

Antalya’da elektrikli bisikletli fuhuş servisi

Antalya'da fuhuş yaptırdıkları iddia edilen şüphelilerin, çalıştırdıkları kadınları müşterilere elektrikli bisikletle götürdükleri belirlendi. Fuhuş yapıldığı belirlenen ev ve otellere yapılan baskında yabancı uyruklu 10 kadın gözaltına alındı.

11:03 -
Antalya’da elektrikli bisikletli fuhuş servisi

Antalya’da, polis ekiplerince düzenlenen operasyonda, fuhuş yaptıkları belirlenen yabancı uyruklu 10 kadın ile onların fuhuş yapmalarına aracı oldukları iddia edilen toplam 22 şüpheli gözaltına alındı. Şüphelilerin kadınları bazen 3 tekerli elektrikli bisikletle müşteriye götürdüğü ileri sürüldü. Bununla birlikte, emniyet güçlerince yapılan telefon dinlemelerinde şüpheli ve müşterinin, ‘Pastayı kestiniz mi pasta hazır mı' gibi şifreler kullandıkları belirlendi.

İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü Ahlak Büro Amirliği ekipleri, merkez ilçede fuhuş yaptıklarını belirledikleri 20’ye yakın adrese eş zamanlı baskın yaptı. Fuhuş merkezine çevrilen ev, otel ve pansiyona yapılan operasyonda aralarında 1 Kırgızistan, 5 Özbekistan, 3 Türkmenistan, 1 Faslı olmak üzere 10 kadın gözaltına alındı.

Şüphelilerin evlerinde ve arabalarında yapılan aramalarda çok sayıda çetele, bilgisayar ve cep telefonunu, suçtan elde edilen gelir olarak nitelendirilen 15 bin lira, 5000 euro, 5500 dolara el konuldu. Asayiş Şube Müdürlüğünde ifade işlemleri tamamlanan şüpheliler adliyeye sevk edilirken, mağdur kadınlar ise İl Göç İdaresi Müdürlüğüne gönderildi. İHA

Son güncelleme: 11:54 16.12.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more