Sözcü Plus Giriş

Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na geçmiş olsun mesajı gelmedi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’na Ankara’daki şehit cenazesindeki linç girişimi gündemin zirvesine yerleşti. Saldırı sonrası toplumun her kesiminden tepki gelmesine rağmen Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sessizliğini koruması dikkat çekti.

23:22 -
Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan Kılıçdaroğlu’na geçmiş olsun mesajı gelmedi

Kılıçdaroğlu'na yönelik saldırı sonrası siyaset ve toplumun her kesiminden sert tepkiler gelmesine rağmen Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'dan geçmiş olsun mesajı ya da başka bir açıklama gelmemesi dikkat çekti. Erdoğan'ın açıklama yapıp yapmayacağı ise henüz bilinmiyor.

İLGİLİ HABERKılıçdaroğlu'na saldırıyla ilgili AKP'den açıklamaKılıçdaroğlu'na saldırıyla ilgili AKP'den açıklama

ERDOĞAN'DAN TÜRGEV'İN YURDUNA ZİYARET

CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu'na yönelik saldırı ile ilgili tartışmalar sürerken, Cumhurbaşkanı Erdoğan, TÜRGEV Şişli – Mihri Hatun Yükseköğretim Kız Öğrenci Yurdu’na ziyarette bulundu. Cumhurbaşkanı Erdoğan, ziyaretinde öğrencilerle sohbet etti. Ziyarette, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun, TÜRGEV Yönetim Kurulu Başkanı Fatmanur Altun ve TÜRGEV Yönetim Kurulu Üyesi Esra Albayrak da hazır bulundu.

İLGİLİ HABERMaltepe'de coşkulu buluşma | İmamoğlu: Kişilere, partilere, derneklere, vakıflara asla ama asla hizmet yokMaltepe'de coşkulu buluşma | İmamoğlu: Kişilere, partilere, derneklere, vakıflara asla ama asla hizmet yok

 

İLGİLİ HABERBinali Yıldırım'dan Kılıçdaroğlu'na geçmiş olsun mesajıBinali Yıldırım'dan Kılıçdaroğlu'na geçmiş olsun mesajı

 

İLGİLİ HABERSon Dakika... Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na saldırı açıklaması: Yüzde 9,83 oy aldığın yerde ne işin var?Son Dakika... Bahçeli'den Kılıçdaroğlu'na saldırı açıklaması: Yüzde 9,83 oy aldığın yerde ne işin var?

 

İLGİLİ HABERSon dakika: Hulusi Akar'dan tepki çeken konuşmaSon dakika: Hulusi Akar'dan tepki çeken konuşma
Son güncelleme: 11:22 24.04.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more