Sözcü Plus Giriş

Erdoğan’dan Ceren’in ailesine taziye!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Ordu'da evinin bulunduğu apartmanın girişinde bıçaklanarak öldürülen Ceren Özdemir'in anne ve babası ile telefonda görüşerek, taziyelerini iletti.

19:23 -
Erdoğan’dan Ceren’in ailesine taziye!

İletişim Başkanlığından yapılan açıklamada, “Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan, Ordu'da bir cinayete kurban giden Ceren Özdemir'in babası Yılmaz Özdemir ve annesi Güfer Özdemir ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirerek taziyelerini iletmiştir. Sayın Cumhurbaşkanımız, görüşmede Ceren Özdemir'in elim bir saldırı sonucu hayatını kaybetmesinden dolayı duyduğu üzüntüyü ifade etmiş, merhumeye Allah'tan rahmet, ailesine başsağlığı dilemiştir” denildi.

İLGİLİ HABERSon dakika... Ceren Özdemir'in katili Özgür Arduç'un kan donduran ifadesiSon dakika... Ceren Özdemir'in katili Özgür Arduç'un kan donduran ifadesi İLGİLİ HABERGenç balerin Ceren Özdemir evinin önünde bıçaklandı! Yaşam savaşını kaybettiGenç balerin Ceren Özdemir evinin önünde bıçaklandı! Yaşam savaşını kaybetti İLGİLİ HABERCeren'in katilinin ilk kurbanı 14 yıl önceki dehşeti yaşadı!Ceren'in katilinin ilk kurbanı 14 yıl önceki dehşeti yaşadı!
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more