Sözcü Plus Giriş

Konya minibüslerinde Erdoğan dönemi sona eriyor

AKP'nin kalesi Konya'daki yolcu minibüslerinin arkasında bulunan Erdoğan'a yönelik “Dik Dur Eğilme, Konya Seninle” destek mesajları kaldırılıyor. Erdoğan’ın resminin de yer aldığı giydirmelerin yerinde artık Konyaspor yer alacak.

Mehmet Ali KAYACI / Konya
12:15 -
Konya minibüslerinde Erdoğan dönemi sona eriyor

Konya Minibüsçüler ve Umum Servis Araçları Esnaf Odası Başkanlığı tarafından alınan kararla, “Dik Dur Eğilme, Konya Seninle…” sloganlı ve Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın resminin yer aldığı minibüslerdeki cam giydirmelerin devri kapandı.

FOTO:SÖZCÜ – Konya’daki minibüsler 3 yıldır bu afişlerle kaplanmıştı.

ERDOĞAN GİTTİ KONYASPOR GELDİ

Bu kez, Konya Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği'nin aldığı kararla, “Benim Şehrim Benim Takımım” sloganı ve Konyaspor armasının yer aldığı yeni cam giydirmeleri hazırlandı. Yeni afişler minibüslere yapıştırılmaya başlandı.

FOTO:SÖZCÜ – Konya’daki minibüslerde artık Konyaspor’a destek mesajları yer alacak.

3 YILDIR MİNİBÜSLERİ SÜSLÜYORDU

2016 yılında Konya’da minibüsçüler odası araçları için ‘Erdoğan kampanyası’ başlatmış, kampanya kapsamında minibüslerin arka camlarına “Ne yapsalar boş göklerden gelen bir karar vardır” “Dik dur eğilme Konya seninle” ve “Halkın gücünün üstünde hiç bir güç tanımıyorum” ifadelerinin yer aldığı Erdoğan afişleri yapıştırılmıştı.

.

Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more