Sözcü Plus Giriş

Mustafa Demir kimdir? AKP Samsun Belediye Başkanı Adayı Mustafa Demir kaç yaşında?

Mustafa Demir, 18 Ocak 1961'de Trabzon Şalpazarı'nda doğdu. 31 Mart 2019 yerel seçimlerinde AK Parti Samsun Belediye Başkan Adayı olan Mustafa Demir kimdir? Mustafa Demir hakkında daha geniş bilgiye haberimizden ulaşabilirsiniz.

22:28 -
Mustafa Demir kimdir? AKP Samsun Belediye Başkanı Adayı Mustafa Demir kaç yaşında?

2019 yılında yapılması planlanan yerel seçimlerde aday olan Mustafa Demir, Hükümette Bayındırlık ve İskân Bakanlığı görevini yürütmüştü. Peki, Mustafa Demir kimdir, kaç yaşında? İşte, Mustafa Demir hakkında merak edilenler…

AKP SAMSUN BELEDİYE BAŞKAN ADAYI MUSTAFA DEMİR

Mecliste 22. ve 23. dönem olmak üzere Samsun milletvekilliği yapan Mustafa Demir aynı zamanda Meclisi Bayındırlık, İmar, Ulaştırma ve Turizm Komisyonu Başkanı görevini de gerçekleştirdi. 18 Ocak 1961 yılında Trabzon’un Şalpazarı semtinde dünyaya Gelen Mustafa Demir, evli ve 5 çocuk babası.

Öğrencilik döneminde; Karadeniz Teknik Üniversitesi Mimarlık Fakültesini bitirdi. 4 yıl kamu hizmeti yaptı. Mimarlık, yapı müteahhitliği ve ticaret işiyle uğraştı. Atakum Belediyesi Belediye Meclisi Üyeliği görevinde bulundu.

İLGİLİ HABERKütahya Belediye Başkan Adayı Ahmet Sami Kutlu kimdir? Ahmet Sami Kutlu kaç yaşında?Kütahya Belediye Başkan Adayı Ahmet Sami Kutlu kimdir? Ahmet Sami Kutlu kaç yaşında? İLGİLİ HABERAK Parti Elazığ Belediye başkan adayı Şahin Şerifoğulları kimdir? Şahin Şerifoğulları nereli?AK Parti Elazığ Belediye başkan adayı Şahin Şerifoğulları kimdir? Şahin Şerifoğulları nereli?
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more