Sözcü Plus Giriş

25 Şubat On Numara çekiliş sonuçları açıklandı!

25 Şubat On Numara çekiliş sonuçları açıklandı. Milli Piyango İdaresi Pazartesi On Numara, Çarşamba Sayısal Loto ve Şans Topu, Perşembe Süper Loto, Cumartesi Sayısal Loto oyunlarının çekilişlerini gerçekleştiriyor. Oyunseverler canlı çekilişi MPİ'nin resmi internet adresinden izleyebiliyor. İşte On Numara çekiliş sonuçları...

20:09 -
25 Şubat On Numara çekiliş sonuçları açıklandı!

On Numara çekiliş sonuçları her Pazartesi Milli Piyango İdaresi ve noter huzurunda açıklanıyor. Bu hafta Milli Piyango İdaresi büyük ikramiye tutarı olarak 338 bin 377 TL belirledi. Her hafta oyunseverlere kazandırmaya devam eden On Numara oyununda; 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanıyor. İşte On Numara çekiliş sonuçları…

ON NUMARA ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

On Numara çekiliş sonuçları:

1, 3, 4, 11, 14, 18, 20, 23, 28, 29, 33, 34, 42, 45, 47, 50, 59, 64, 66, 71, 77, 80

Büyük İkramiye Kazanan İl/ İlçe: KARABÜK / SAFRANBOLU

EN SON OYNANAN ŞANS OYUNLARI

İLGİLİ HABERSayısal Loto sonuçları açıklandı! Sayısal Loto çekilişinde 5. devir geldi!Sayısal Loto sonuçları açıklandı! Sayısal Loto çekilişinde 5. devir geldi! İLGİLİ HABER19 Şubat MPİ bilet sorgulama ekranı: Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı!19 Şubat MPİ bilet sorgulama ekranı: Milli Piyango çekiliş sonuçları açıklandı!

ON NUMARA HAKKINDA

On Numara adı verilen bu oyunda; oyun kuponlarının üzerindeki her bir kolonda yer alan 1 ile 80 arasındaki numaralardan, çekilişle belirlenecek olan 22 adet numaradan; 10, 9, 8, 7 ve 6 numarayı doğru tahmin edenler ile hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ikramiyeye hak kazanmaktadır.İştirakçiler, her bir kolonda, on adet numara işaretleyerek oyuna katılabilmektedir. Oyuna istenilen sayıda kolonla katılmak mümkündür.

Çoklu çekiliş işaretlemek suretiyle aynı numaralar 2, 3 ve 4 çekiliş için de oynanabilir. On Numara oyununa sen-seç ile de katılmak olanaklıdır.On Numara oyunu çekilişleri haftada bir kez Pazartesi günleri yapılmaktadır. On Numara oyunu çekilişlerinde ikramiye kazanan talihlilerin ikramiyeleri,Hiçbir numarayı doğru tahmin edemeyenler ile 6 ve 7 bilenlerin ikramiyelerini bayiler, 8 ve 9 bilenlerin ikramiyelerini bayiler ve MPİ Şubeleri, 10 bilenlerin ikramiyeleri Genel Müdürlük ile Şube Müdürlüklerince (Şube Müdürlükleri 500.000 TL.’ye kadar) ödenmektedir.

On Numara oyununda dağıtılacak olan ikramiye miktarı, o hafta elde edilen hasılattan belirlenmektedir. Çekilen numaraları bir grupta bilen çıkmaması halinde, bu grup için ayrılan ikramiye bir üst gruba ait ikramiyeye eklenmektedir. Ancak, çekiliş yapılan hafta 10 bilen çıkmaz ise bu grubun ikramiyesi bir sonraki hafta 10 rakamı bilenlere dağıtılmak üzere devredilmektedir.

Son güncelleme: 22:37 25.02.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more