Sözcü Plus Giriş

Erdoğan, Putin ile görüştü!

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Putin ile telefonda görüştü. Erdoğan-Putin görüşmesinde, Libya ve Suriye başta olmak üzere bölgesel konular ve ikili ilişkiler ele alındı.

17:07 -
Erdoğan, Putin ile görüştü!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

İletişim Başkanlığından yapılan açıklamaya göre, görüşmede, Libya ve Suriye başta olmak üzere bölgesel konular ve ikili ilişkiler ele alındı.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, 1. Küresel Mülteci Forumu için başarılı bir çalışma olduğunu söyleyebileceğini, neticesinin de başarılarla dolu olmasını temenni ettiğini bildirdi.

İLGİLİ HABERSon dakika... Rusya'dan flaş Türkiye açıklaması: Erdoğan ve Putin Libya'yı konuşacakSon dakika... Rusya'dan flaş Türkiye açıklaması: Erdoğan ve Putin Libya'yı konuşacak

“BAŞARILI BİR ÇALIŞMA OLDU”

Erdoğan, BM Cenevre Ofisi çıkışında bir gazetecinin foruma ilişkin sorusu üzerine, “Başarılı bir çalışma oldu diyebilirim. Neticesinin de başarılarla dolu olmasını temenni ediyorum.” değerlendirmesinde bulundu.

“GÖRÜŞME; LİBYA, SURİYE KONULARINDA”

Rusya Devlet Başkanı Vladimir Putin ile yaptığı telefon görüşmesine ilişkin soruya karşılık da Erdoğan, “Arkadaşlar çok teşekkür ediyorum. Putin ile yaptığım görüşme Libya, Suriye, bu konularda.” ifadesini kullandı. AA

Son güncelleme: 16:02 22.12.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more