Şişhane’de patlama sesi! Valilikten açıklama

Şişhane tarafında henüz nedeni bilinmeyen bir patlama meydana geldi. Polis Unkapanı Köprüsü'nden Taksim'e geçişleri kapattı. İstanbul Valiliği'nden yapılan açıklamada, Beyoğlu'nda bulunan bir şüpheli paketin bomba imha uzmanlarınca kontrollü bir şekilde imha edildiği bildirildi..

Şişhane’de patlama sesi! Valilikten açıklama

İBB Trafik Radyosu’nun hesabından yapılan açıklamada ise, “Unkapanı Köprüsü çıkışı-Şişhane istikametinde geçici süreyle trafiğe kapatılmıştır. Trafik akışı köprü çıkışından sonra Karaköye yönlendirilmiştir.” denildi.

Radyo Trafik İstanbul’un emniyet yetkililerinden alınan bilgiye göre; Şişhane’de şüpheli paket bomba imha ekipleri tarafından kontrollü şekilde patlatıldı.Yetkililerden alınan bilgiye göre şu an bölgede olumsuz başka bir durum yok.Taksim yönüne akış verilmiyor, Karaköy tarafına gidişler açık.

İSTANBUL VALİLİĞİ’NDEN “ŞÜPHELİ PAKET” AÇIKLAMASI

İstanbul Valiliği, Beyoğlu’nda bulunan bir şüpheli paketin bomba imha uzmanlarınca kontrollü bir şekilde imha edildiğini bildirdi.

Valilikten yapılan açıklamada, “Bugün saat 17.00 sıralarında Beyoğlu Şişhane Caddesi üzerindeki bir noktaya şüpheli paket bırakıldığı ihbarı üzerine, olay yerine İl Emniyet Müdürlüğü Bomba İmha ekiplerimiz sevk edilmiş ve bomba imha uzmanları tarafından kontrollü bir şekilde imha edilmiştir. Olaya ilişkin tahkikata başlanmıştır.” denildi.

AJANSLAR