Sosyal medyayı sallayan Susamam’a İYİ Parti’den de destek!

Türkiye'nin gündemine oturan iki rap şarkısı, bugün dinleyicilerle buluştu. Her iki şarkı da yayınlandığı andan itibaren sosyal medyanın gündemine oturdu. Şanışer ve arkadaşlarının yayınladığı 'Susamam' adlı rap şarkısı sosyal medyada Trend Topic 'TT' olurken, şarkı inanılmaz bir destek gördü. Akşam saatlerinde şarkıya bir destek de İYİ Parti'den geldi.

Sosyal medyayı sallayan Susamam’a İYİ Parti’den de destek!

Türkiye’de sosyal medyanın gündemine oturan 14 dakikalık klip Twitter’da da #Susamam etiketi ile, 300 binden fazla mesajla dünya genelinde en çok konuşulan başlıklar listesinde bir numaraya tırmandı.

Susamam ve Olay şarkı sözleriyle gündeme oturdu! İşte çok konuşulan o şarkı sözleri... İlginizi Çekebilir Susamam ve Olay şarkı sözleriyle gündeme oturdu! İşte çok konuşulan o şarkı sözleri...

Öte yandan şarkıya bir destek de İYİ Parti’den geldi. İYİ Parti resmi Twitter hesabından yapılan paylaşımda söz konusu klibe yer verilirken paylaşıma “Susmadık, susturamadılar, susturamayacaklar” notu düşüldü.

Susamam ve Olay herkesin dilinde... 'Katlanarak büyüyor susmayanlar!' İlginizi Çekebilir Susamam ve Olay herkesin dilinde... 'Katlanarak büyüyor susmayanlar!'