Sözcü Plus Giriş

Yumruk yedikten bir gün sonra öldü!

Samsun'da, birlikte eğlenmeye gittiği Adem G(42) tarafından aralarında çıkan tartışma sırasında yumruklanan Nurettin Çınar (77) bayıldı. Bir gün sonra rahatsızlanınca gittiği hastanede kafatasında çatlak olduğu belirlenen Çınar, yaşamını yitirdi. Gözaltına alınan Adem G., ölüme neden olmak suçlamasıyla tutuklandı.

21:36 -

Olay, Atakum ilçesi İncesu Yalı Mahallesi'nde, 27 Aralık’ta meydana geldi. Adem G. arkadaşı Nurettin Çınar ile birlikte Atakum'da bulunan bir eğlence merkezine gitti. Adem G., sahnedeki sanatçıdan istek türkü okumasını istedi. İddiaya göre, sanatçı ile Adem G. arasında tartışma çıktı. Eğlence merkezi çalışanları G.’yi dışarı çıkardı. Bir süre sonra dışarı çıkan Nurettin Çınar ile Adem G. arasında henüz bilinmeyen nedenle tartışma çıktı. Tartışma sırasında G., Çınar’ın yüzüne yumruk attı. G. olay yerinden uzaklaşırken, aldığı darbe ile bayılarak yere yığılan Çınar ise bir süre sonra kendine geldi.

İLGİLİ HABER'Eşini oğlunun yanında öldürdü''Eşini oğlunun yanında öldürdü'

Bir gün sonra başındaki ağrı nedeniyle hastaneye başvuran Nurettin Çınar’ın kafatasında çatlak olduğu belirlendi. Çınar, gittiği Ondokuz Mayıs Üniversitesi Tıp Fakültesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde fenalaştı. Çınar, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Polis tarafından gözaltına alınan Adem G., yumruk attığı arkadaşının ölümüne neden olmak suçlamasıyla tutuklandı.

Adem G.’nin arkadaşı Nurettin Çınar’a attığı yumruk güvenlik kameralarına yansıdı.  DHA

Son güncelleme: android-time 21:57 02.01.2019
Paylaş Tweet social-whatsapp Whatsapp Paylaş more