Corona virüsü paniği: Bir ülkede daha çıktı

Aralık ayında Çin'de görüldükten kısa bir süre sonra küresel bir salgın halini alan corona virüsü ile ilgili flaş bir açıklama geldi... Önceki gün İran'da rastlanan corona virüsünün Lübnan'da ilk kez görüldüğü açıklandı. Reuters haber ajansının son dakika gelişmesi şeklinde servis ettiği gelişmede, İran'dan gelen bir hastada corona virüsü tespit edildi. Yetkililer hastanın karantina altına alındığını duyurdu.

Corona virüsü paniği: Bir ülkede daha çıktı

Çin’den çıkan corona virüsü bölgede büyük bir panik yaratmaya başladı… Çin’den sonra önce Asya’da ve ardından Avrupa ve Amerika’da panik yaratan corona virüsü Orta Doğu’da da korku yaratmaya başladı…

İran’da önceki gün corona virüsü tespit edildiğinin açıklanmasından sonra bugün Lübnan’dan da flaş bir açıklama geldi. Reuters’a konuşan bazı kaynaklar, İran’dan Lübnan’a giden bir kadında corona virüsü tespit edildiğini öne sürdü.

Hastalanan kadının Beyrut’taki bir hastanede karantinaya alındığı belirtildi. Bu açıklamaların ardından bugün Lübnan Sağlık Bakanı Hamid Hassan bir basın toplantısı düzenledi. Hassan, 45 yaşındaki kadının karantina altına alındığını duyururken, iki kişinin daha tedavi altına alındığını duyurdu.

Günün Trend Videosu

Daha fazla göster
Amerika Asya Avrupa Çin Corona Haber İran Lübnan Orta Doğu Reuters Sağlık Sağlık Bakanı son dakika
Loading...