EBA TV 12 Kasım canlı ders saatleri ve programı belli oldu

Okullarda eğitimin kademeli olarak başlamasının ardından öğrenciler sınav hazırlıklarını hem yüz yüze hem de EBA ile devam ediyor. Bakanlığın yayınladığı günlük ders programını takip eden öğrenciler, canlı derslere katılabiliyor. Öğrencilerin derslerinden geri kalmamaları için canlı ders yayınları TRT EBA Tv ve eba.gov.tr üzerinden yapılıyor.

EBA TV 12 Kasım canlı ders saatleri ve programı belli oldu

EBA TV’de uzaktan eğitim devam ediyor, binlerce öğrenci günlük çalışmalarını sürdürüyor. Platformda yer alan bütün sınıf seviyelerine ve derslere ait içerikler, MEB müfredat yapısına uygun olarak görülebiliyor ve ders ünitelerine erişilebiliyor.

EBA TV DERS PROGRAMI

İLKOKUL

ORTAOKUL

LİSE

CANLI DERSE NE ZAMAN KATILABİLİRİM?

EBA’da yer alan bilgilere göre, Canlı dersinize, dersinizin başlangıç saati geldiğinde katılabilirsiniz. “Katıl” düğmesi, dersiniz aktif olduğu sürece görünecektir. Süre dolmadığı sürece, geç kalsanız bile dersinize katılabilirsiniz. Ancak dersin süresi bittiğinde derse katılamazsınız.

Canlı dersinize 10 dakika kala EBA'ya giriş yaptığınızda karşınıza dersinizin başlama saatini bekleyeceğiniz ekran çıkmaktadır. Ders saati geldiğinde “Derse Katıl” düğmesine tıklayarak öğretmeninizin dersi başlatmasını bekleyebilirsiniz.

TÜM GÜNLERİN DERS PROGRAMI

Aşağıdaki linklere tıklayarak tüm günlerin ders programlarına erişebilirsiniz.

İLKOKUL

ORTAOKUL

LİSE

EBA TV CANLI YAYIN LİNKLERİ

Aşağıdaki linkler üzerinden okul seviyenizi seçerek EBA TV canlı yayınlarına erişim sağlayabilirsiniz.

EBA TV İLKOKUL İZLE

EBA TV ORTAOKUL İZLE

EBA TV LİSE İZLE

Loading...